شایعات شاخدار در مورد ازدواج نوید محمد‌زاده و فرشته حسینی

مستقل آنلاین:در چند روز اخیر خبری مبنی بر طلاق یا جدایی نوید محمد زاده و فرشته حسینی در فضای مجازی پخش شد که کذب بودنش مشخص است اما چگونه چنین خبری منتشر شد؟

به گزارش مستقل آنلاین به نقل از، فرشته حسینی بازیگر مطرح و همسر نوید محمدزاده عکسی خاص و هنری را از خود بدون روسری و  با کلاه در فضای مجازی منتشر کرد.

IMG-20210928-WA0014

ماجرای ازدواج صوری نوید محمدزاده و فرشته حسینی

در چند روز اخیر خبری مبنی بر طلاق یا جدایی نوید محمد زاده و فرشته حسینی در فضای مجازی پخش شد که کذب بودنش مشخص است اما چگونه چنین خبری منتشر شد؟

اولین اتفاقی که باعث شد شایعه طلاق این دو و به دنبال آن مطرح شدن فرض ازدواج صوری مطرح شود عکس هایی بود که فرشته حسینی در اینستاگرام منتشر کرد.

او در یکی از عکس ها تصویری از پاسپورت افغانستان را منتشر کرد که به نظر می رسید قصد سفر به کشورش را دارد.

جالب اینجا بود که نوید هم برای او آرزوی سلامتی کرد و او هم از همسرش تشکر کرد و برایش آرزوی موفقیت کرد. هرچند این حرف ها عادی است اما بین سلبریتی های ایرانی معنادار است؛ چیزی شبیه “موفق باشی رفیق” رابطه ها.

نوید محمد زاده چیزی در مورد جدایی از فرشته حسینی نگفته است.

اما در ادامه حسینی سفرش به کشور افغانستان را تکذیب کرد و توضیحی نداد که قرار است به کجا برود یا چه کاری انجام دهد. همین باعث دامن زده شدن به شایعات شد.

یکی از شایعات این بود که اصولا حسینی به خاطر گرفتن تابعیت دائم ایران با نوید ازدواج کرده و در واقع صوری بوده است. مسلما هیچ مدرک موثقی برای این ادعا موجود نیست.

آنطور که از آخرین استوری های آنان هم مشخص است رابطه خوبی باهم دارند و ازدواجشان واقعی است.

 

منبع: وقت صبح

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها