خودنمایی‌های بهاره رهنما و همسرش

مستقل آنلاین: بهاره رهنما و همسرش که حضوری پررنگ در فضای مجازی دارند، در آخرین روزهای تابستان ۱۴۰۰ عکس جدیدی منتشر کردند.

 به گزارش مستقل آنلاین به نقل از رکنا؛ بهاره رهنما در ۱۰ آذر سال ۱۳۵۲ در هزاوه از توابع استان مرکزی متولد شد. بهاره رهنما لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است. بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسم خانی نویسنده سینما و جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. بهاره رهنما یک دختر به نام پریا قاسم خانی دارد. پریا تجربه حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی بانو را دارد.بهاره رهنما این عکس را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.
به گزارش رکنا، بهاره رهنما و همسرش امیرخسرو عباسی عکس آتلیه جدیدی از خودشان را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشتند که در شهریور چتر بالای سرشان است!

رهنما

اولین تجربه بهاره رهنما به عنوان کارگردان یک فیلم بلند

عطر های خالی که اولین تجربه بهاره رهنما به عنوان کارگردان یک فیلم بلند محسوب می شود، به موضوع مشکلات بیماران ام اس می پردازد.

تاکنون فریبا نادری ، افسانه چهره آزاد و بهناز یادگاری که بازیگر تئاتر است، اولین بازیگرانی هستند که در عطر های خالی حضورشان قطعی شده است.

بهاره رهنما

سابقه کارگردانی بهاره رهنما

بهاره رهنما پیش از این سریال دختران صفویه را کارگردانی کرده بود.

اما این سریال در میانه راه متوقف شد و این طور که گفته می شود، شخصیت های همان سریال در فیلم نامه عطر های خالی حضور دارند. صدایم کن مامان” در جشنواره های بین المللی مثل ریورساید حاضر شده بود.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها