همسر جوان امیرمهدی ژوله کیست؟ + عکس دونفره

امیر مهدی ژوله متولد 1352 در تهران است. امیر مهدی ژوله ازدواج کرده است و دارای یک فرزند است. امیر مهدی ژول از سال 1381 عرصه بازیگری را آغاز کرده است.

امیر مهدی ژوله متولد 1352 در تهران است. امیر مهدی ژوله ازدواج کرده است و دارای یک فرزند است. امیر مهدی ژوله از سال 1381 عرصه بازیگری را آغاز کرده است.

 

0urvomodwny6

 

امیرمهدی ژوله (زادهٔ ۲۷ مرداد ۱۳۵۸ در تهران) فیلم‌نامه‌نویس، بازیگر و روزنامه‌نگار ایرانی است. ژوله از نویسندگان سریال های مهران مدیری می باشد که اخیراً در سینما و تلوزیون به ایفای نقش پرداخته است و با برنامه خندوانه توانست به خوبی شناخته شود. امیر مهدی ژوله متاهل است و ازدواج کرده است و یک فرزند دختر به نام گندم دارد.

 

بیماری ام اس امیرمهدی ژوله:

امیرمهدی ژوله که خود مبتلا به اِم‌اِس می‌باشد، در یکی از برنامه‌های خندوانه با این بیماری شوخی کرد و از تجربیاتش در مبارزه با این بیماری گفت.

امیر مهدی ژوله با انتشار متنی درباره بیماری اش نوشت: «بازم یه توضیح به نظرم غیر ضروری درباره حضورم در برنامه خندوانه و شوخی هام با بیماری و بیماران ام اس: من نزدیک به ده ساله درگیر بیماری ام اس ام. اساسا رامبد میخواست با من به عنوان یه ام اسی موفق! گفتگو کنه که من پیشنهاد دادم این خاطره گویی من به عنوان یه بیمار و نوع مواجهه ام با این بیماری به صورت یه شبه استند اپ کمدی اتفاق بیفته. قطعا کم کاستی هایی داشتم و به خاطر جرح و تعدیل ها و تلخی موضوع این کم و کاستی ها بیشتر هم نمود داشت. ضمن اینکه به خاطر درگیر بودن خودم با بیماری یه کم بی پرواتر رفتم تو دل داستان و از منظر خودم و اون چیزی که بر من گذاشته بود،ام اس رو روایت کردم… به نظرم اگر بخش معرفی ، بخشی از شوخی ها،بخشی از گپ و گفتم با رامبد عزیز و کل بخش تقدیر و اهدای لوح حذف نمیشد ، این تک و توک سوتفاهمات هم برای این تک و توک دوستان پیش نمیومد. مخلصیم»

 

18

 

آثار امیر مهدی ژوله:
- پاورچین
- نقطه چین
- کمربندها را ببندیم
- زندگی به شرط خنده
- شب‌های برره
- باغ مظفر (۱۳۸۵)
- گنج مظفر (۱۳۸۶)
- مردهزارچهره (۱۳۸۷)
- مرددوهزارچهره (۱۳۸۸)
- قهوه تلخ (۱۳۸۹–۹۱)
- ویلای من (۱۳۹۱–۹۲)
- شوخی کردم (۱۳۹۲)
- در حاشیه (۱۳۹۳)
- عطسه (۱۳۹۴)
- در حاشیه ۲ (۱۳۹۴)
- دورهمی (۱۳۹۵)
- ساعت پنج عصر (۱۳۹۵)
- خوب، بد، جلف - بازیگر (۱۳۹۵)
- دوباره اون آهنگ رو بزن سم (تئاتر - کارگردان داود بنی اردلان) (۱۳۹۵)
- دیوار به دیوار - بازیگر (سامان مقدم -۱۳۹۶)
- گلشیفته (۱۳۹۶)

 

35_768

 

2721108


اینستاگرام امیرمهدی ژوله:
امیرمهدی ژوله دلایل آمدنش به اینستاگرام را اینطور بیان میکند : افتادم تو دام عاشقی … بالاخره بعد از سالها مقاومت جوانمردانه در مقابل اینستا،گرفتارش شدم. دلایل مقاومتم هم معقول و منطقی بود.خوش عکس نیستم،خوب عکس نمیگیرم،جمعیت هم که از کنترلم خارج شه هول میکنم.حوصله و توان کل کل ندارم،انتقاد پذیر نیستم،فحش هم بزید خیلی ناراحت میشم. ولی خب مواجه شدن با این حجم از محبت که داشت خرج صفحات فیک میشد و استفاده از امکانات! اینستا ما رو هم راهی شما کرد. هوامو داشته باشید دیگه.فکر کنید خواهر مادر خودتونم. 

 

1

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها