لاغری شدید اکبر عبدی + عکس عروسی دخترش

عکسی ناراحت کننده از شدت لاغری اکبر عبدی منتشر شد که بسیار در مجازی مورد توجه قرار گرفت. اکبر عبدی در 4 شهریورماه سال 1339 بدنیا آمد.

عکسی ناراحت کننده از شدت لاغری اکبر عبدی منتشر شد که بسیار در مجازی مورد توجه قرار گرفت. اکبر عبدی در 4 شهریورماه سال 1339 بدنیا آمد.

 

44331859

 

 

دختر اکبر عبدی جا پای پدر گذاشت

المیرا عبدی در ادامه مسیر پدر وارد دنیای بازیگری شده و در اولین تجربه سینمایی حرفه ای خود در فیلم یکی برای همه در نقش فرزند دختر پدرش اکبر عبدی ظاهر شد. 

عبدی با جنجال بزرگ خود را به عنوان بازیگر نقش های کمیک شناساند. جنجال بزرگ 6 سال پس از تولید به نمایش عمومی درآمد و عبدی در آن فاصله در فیلم های مردی که موش شد، اجاره نشین ها، گراند سینما و ای ایران بازی کرد، که نقش او در همه این فیلم ها کمدی بود.

 

10452722_351-1

 

 

او بیشتر در نقش های کمدی بازی می کند و فیزیک بدنی خاص و صورت وی امکان گریم و ساختن چهره های گوناگون مانند نوجوانان و زنان را به وی می دهد.

عبدی در اجاره نشین ها، ای ایران، مادر و دلشدگان (علی حاتمی) و هنرپیشه قابلیت های خود را در ایفای نقش های متنوع کمدی اثبات کرد. همین قابلیت موجب شد که عبدی در سفر جادویی هم نقش کودکی خود را ایفا کند و هم نقش میانسالی اش را، همینطور در آدم برفی در دو نقش مردانه و زنانه توانایی هایش را نشان داد.

اکبر عبدی در سال 1368 برای بازی در فیلم مادر ساخته علی حاتمی برنده سیمرغ بلورین نقش دوم مرد از هجدهمین جشنواره فیلم فجر شد

 

44331859 (1)

 

157635132

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها