استایل جدید و شیک نفیسه روشن + عکس

نفیسه روشن این روزها با حضور در برنامه شب های مافیا حواشی زیادی درست کرده است. در ادامه این خبر عکس نفیسه روشن در کنار ماشین لاکچری اش را مشاهده می کنید.

نفیسه روشن این روزها با حضور در برنامه شب های مافیا حواشی زیادی درست کرده است. در ادامه این خبر عکس نفیسه روشن در کنار ماشین لاکچری اش را مشاهده می کنید.

 

44331859

 

استوری های نفیسه روشن

 

نفیسه+روشن (1)

 

نفیسه+روشن (2)

 

نفیسه+روشن

 

 

 نفیسه روشن بازیگر محبوب و مطرح کشور است. نفیسه روشن متولد 13 اردیبهشت 1361 در تهران بوده و 38 سال دارد. نفیسه روشن در دانشگاه رشته کارشناسی فقه و حقوق اسلامی خوانده است. نفیسه روشن 2 برادر کوچک تر از خود دارد. پدر نفیسه روشن مهندس پرواز نیروی ارتش بوده است.

 

نفیسه روشن همراه با ادامه تحصیل به فعالیت هنری اش ادامه داد و پس از ورود به دانشگاه در مقطع کارشناسی و طی یک دوره کلاس بازیگری، بصورت جدی پا به عرصه تصویر گذاشت . شروع فعالیت تلویزیونی نفیسه روشن را می توان بازی در سریال " روزهای بیادماندنی " به کارگردانی همایون شهنواز در تابستان 1382 دانست.

 

اشتغال به تحصیل در مقطع لیسانس علت اصلی کم کاری وی در دوران تحصیلش بود، اما پس از پایان تحصیلات دانشگاهی خود، دامنه فعالیتش را گسترش داد. نفیسه روشن در پائیز سال 1382 در سریال "بچه های خیابان " به کارگردانی همایون اسعدیان ایفای نقش کرد که این تجربه را یکی از بیادماندنی ترین کارهایش می داند.

 

نفیسه روشن، پس از آن در پائیز 1383، پیشنهاد کیانوش عیاری برای حضور در سریال " روزگار غریب " را پذیرفت و به گروه عیاری پیوست تا برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید، وی همکاری با عیاری را یکی از ایده آل های خود می داند. بازی خوب و تجربه و آموخته هایش سبب شد تا پیشنهادات مختلفی از کارگردانان بنام تلویزیون و سینما دریافت کند.

 

 

‍‍‍