رامبد جوان در کنار همسر و دخترش نوردخت + تصاویر

رامبد جوان را در کنار همسرش نگار جواهریان بازیگر سینما و تلویزیون و دخترش نوردخت جوان می بینید.

رامبد جوان را در کنار همسرش نگار جواهریان بازیگر سینما و تلویزیون و دخترش نوردخت جوان می بینید. رامبد جوان متولد 1 دی 1350 و همسرش نگار جواهریان متولد 22 دی 1361 می باشد. رامبد جوان و همسرش در سال 95 با یکدیگر ازدواج کردند و 27 تیر 1398 دخترشان نوردخت در کانادا به دنیا آمد. 

 

رامبد جوان

رامبد جوان

 

حواشی رامبد جوان

حضور جواهریان طی دوران بارداری خود به همراه جوان در کانادا با قصد تولد فرزندشان در خاک این کشور «که منجر به اهدای تابعیت کانادایی به فرزندشان می‌شود» باعث واکنش‌های شدید مردم در فضای مجازی و چهره‌های سرشناس مختلف کشور شد و حواشی‌ ای را برای این بازیگر سینما و همسرش رقم زد.در نهایت و در ۲۷ تیر ماه ۱۳۹۸ نوردخت جوان، فرزند نگار جواهریان و رامبد جوان، در کشور کانادا متولد شد. پیشتر رامبد جوان در مصاحبه‌ای اعلام کرده‌بود که برای اکران فیلم قانون مورفی به مونترآل کانادا سفر نکرده‌است، اما همزمان با سفرش، این فیلم نیز به نمایش گذاشته می‌شود.

 

رامبد جوان

 

ازدواج اول رامبد جوان

رامبد جوان در اول دی ماه سال ۱۳۵۰ از خانواده‌ای سنتی در تهران با اصالت آذربایجانی زاده شد. روند شروع به کار هنری او به ترتیب در تئاتر، تلویزیون و سینما بوده‌است. او در یازده فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته‌است. وی در یک قسمت از مجموعه تلویزیونی پرطرفدار همسران نقش کوتاهی داشت و همین باعث حضور پررنگ وی در مجموعه تلویزیونی خانه سبز در نقش «فرید صباحی» شد «فرید جینگل‌برد» نامی است که رامبد برای مدتی در طول سالهای دهه ۷۰ شمسی بدان مشهور شده بود.نقش‌هایی که جوان در سینما و تلویزیون ایفا می‌کند بیشتر جنبه طنز دارد. رامبد جوان در ۲۷ اسفند ۱۳۸۷ با سحر دولتشاهی ازدواج کرد و در ۱۳۹۳ از وی جدا شد.او دو سال بعد با نگار جواهریان ازدواج کرد

 

رامبد جوان

 

جوایز رامبد جوان

۱۳۸۴ بیستمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان بهترین کارگردانی اسپاگتی در هشت دقیقه
۱۳۹۱ سی و یکمین جشنواره فیلم فجر بهترین بازیگر مکمل مرد گناهکاران 
۱۳۹۴ پانزدهمین جشن حافظ بهترین برنامه تلویزیونی خندوانه 
۱۳۹۵ شانزدهمین جشن حافظ بهترین مجری تلویزیونی خندوانه نامزدشده
۱۳۹۵ سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر بهترین کارگردانی نگار نامزدشده
۱۳۹۵ سومین جوایز تلویزیونی سه ستاره بهترین مجری تلویزیونی خندوانه نامزدشده

رامبد جوان

 

آثار سینمایی رامبد جوان

۱۳۹۷ طلا تهیه‌کننده
۱۳۹۶ قانون مورفی 
۱۳۹۵ نگار
۱۳۹۲ آزادی مشروط
۱۳۹۳ پریدن از ارتفاع کم
۱۳۹۱ نیکان و بچه غول
گناهکاران
۱۳۹۰ آزمایشگاه سپهر
۱۳۸۹ دختر شاه پریون
دیو و دلبر 
۱۳۸۹ ورود آقایان ممنوع 
۱۳۸۸ پسر آدم، دختر حوا
۱۳۸۷ شبی در تهران
۱۳۸۶ جعبه موسیقی
۱۳۸۵ زن بدلی
سوغات فرنگ
نسل جادویی
۱۳۸۳ اسپاگتی در هشت دقیقه 
مکس
۱۳۸۲ صورتی
۱۳۷۹ سیندرلا
۱۳۷۸ مومیایی ۳
۱۳۷۶ کمکم کن
پشت دیوار شب

 

رامبد جوان

فعالیت بازیگری رامبد جوان

تئاتر شروعی برای ورود به به عرصه نمایش و فعالیت های هنری این کمدین محبوب بود. او به ترتیب در تئاتر، تلویزیون و سینما فعالیت کرده و از سال 1373 به عنوان بازیگر تئاتر مشغول فعالیت بوده است. اولین کارگردانی اش در تئاتر هم تئاتری برای معلولین بوده که به گفته خودش بسیار هم مورد توجه قرار گرفته است. او در همین سال در مجموعه صرفه جویی در آب کارش را در تلویزیون شروع کرد و سپس در برنامه نوروز 74 نقش آفرینی داشت.

 

رامبد جوان

 

خنداننده شو با پایه گذاری رامبد جوان

بیشتر طرفدار های خندوانه را شاید بتوان بخاطر استندآپ کمدین های جذب شده دانست که واقعا بخش جالبی نیز می باشد ، اما از طرفی رامبد جوان فرصتی را برای جوان تر ها ایجاد نمود تا اینکه آن ها نیز بتوانند وارد عرصه ی هنر شوند که این مسابقات در دو فصل اجرا شد که فصل اول آن با اجرای بی نظیر و پیدا کردن طرفدار های فراوان به اتمام رسید و میثم درویشان پور برترین شخص این مسابقات شد که در کنار مجید افشاری به دوم شدن اکتفا کرد.اما او مرحله دوم این مسابقات را دوباره پایه گذاری کرد که فرصت بیشتری در اختیار جوان تر ها باشد.

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها