اجرای جنجالی در عصر جدید + فیلم و عکس

گروه دختران پرواز آخرین اجرای قسمت آخر مرحله دوم عصر جدید 2 را بر عهده داشتند.

اجرای جنجالی در عصر جدید + فیلم و عکس
گروه دختران پرواز آخرین اجرای قسمت آخر مرحله دوم عصر جدید 2 را بر عهده داشتند.
اجرای گروه دختران پرواز با استفاده از طناب و توپ بود. 

سید بشیر حسینی نخستین رای سفید را به آنها داد. ئر نهایت همه داوران رای سفید به این اجرا دادند. اعضای این گروه اهل شهر قدس هستند.

اجرای گروه طناب زنی دختران پرواز در عصر جدید

سید بشیر حسینی:  این هماهنگی برای این جمع سخت است بدون تعارف باید گفت این حرکات و هماهنگی آن  برای دختران سخت تر است.

آریا عظیمی نژاد:  انقدر شور هیجان و زندگی در گروه شما هست که انسان مبهوت این حرکات می شود. 

امین حیایی:  من با شک رای دادم چون خطاها زیاد بود اما اینقدر پر انرزی بود ترجیح دارم رای سفید بدم. 

رویا نونهالی:  کیف می کنم که روی صحنه می آیید. واقعیت این است ای کاش تمرین شما بیشتر بود و تنوع حرکات شما کمتر بود تا تمرکز بیشتری روی حرکات داشتید. 

اجرای گروه دختران پرواز در عصر جدید 

 

 

عصر جدید  یک مسابقه تلویزیونی استعدادیابی است که توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ساخته و پخش می‌شود. این برنامه با تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی ساخته شده، از شبکه سه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و با پخش  فصل اول  از ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ در حال پخش است. پخش  فصل دوم  این برنامه نیز از ۶ اسفند ۱۳۹۸ آغاز شد.

 

در این برنامه شرکت‌کنندگان به صورت انفرادی یا گروهی می‌توانند در رشته‌های مختلف هنری، علمی، ورزشی و سرگرمی از جمله خوانندگی، شعبده‌بازی، آکروباتیک، کمدی، ذهن‌خوانی، ریاضی، بیت باکسینگ، ژیمناستیک، دوبله و دابسمش، ورزش‌های رزمی، نمایش،پارکور، حرکات موزون و ... شرکت کنند. این برنامه توانایی‌های مختلفی را از سراسر ایران جذب می‌کند. هر شرکت کننده تلاش می‌کند تا با نمایش زندهٔ استعداد خود، داوران حاضر را تحت تأثیر قرار دهد و از آن‌ها رای سفید یا آری بگیرد. داوران برنامه در  فصل‌های اول و دوم  امین حیایی، سید بشیر حسینی، آریا عظیمی‌نژاد و رؤیا نونهالی بوده و هستند. تهیه‌کنندگی و اجرای برنامه نیز برعهده احسان علیخانی است.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها