آزاده نامداری در کنار همسر دوم و دخترش گندم +تصاویر

آزاده نامداری در نهم آذر 1363 متولد شد. آزاده نامداری در کرمانشاه بدنیا آمد. آزاده نامداری دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است. آزاده نامداری چند سال گذشته طی سفر به خارج از کشور حاشیه ساز شد.

آزاده نامداری در نهم آذر 1363 متولد شد. آزاده نامداری در کرمانشاه بدنیا آمد. آزاده نامداری دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است. آزاده نامداری چند سال گذشته طی سفر به خارج از کشور حاشیه ساز شد. 

خبرگزاری مهر مدعی شد که آزاده نامداری خودکشی کرده است. مهر نوشت: یک منبع آگاه اعلام کرد آزاده نامداری خودکشی کرده چراکه ۲۴ ساعت از فوت پیکری که متعلق به او است، می‌گذرد. مهر در ادامه نوشته: خانواده این مجری صداوسیما در چالوس بودند و او چند روزی تنها بوده و پدر آزاده نامداری با اورژانس تماس گرفته است.تحریریه صدر اخبار، مستقلاً این ادعا مبنی بر خودکشی آزاده نامداری مجری پیشین صدا و سیما را تایید یا رد نمی‌کند. گفتنی است، دقایقی پیش، پیکر بی‌جان آزاده نامداری از مجریان پیشین صدا و سیما، در خانه‌ای در سعادت آباد تهران کشف شد.

 

پشت پرده مرگ مشکوک آزاده نامداری فاش شد + تصاویر

 

 

 

دقایقی قبل خبر فوت مشکوک بانویی در منطقه سعادت آباد تهران اعلام شد. بعد از بررسی‌های بیشتر افراد حاضر در صحنه اعلام کردند که پیکر متوفی متعلق به آزاده نامداری مجری صداوسیما است. هنوز هیچ مقام رسمی فرد فوت شده را تعیین هویت نکرده و از نحوه مرگ این فرد اطلاعات بیشتری در دسترس نیست. خانمی که گویا مادر آزاده نامداری است با اورژانس تماس گرفته و اعلام کرده است که با کارت عابر بانک به زور در ورودی را باز کرده و وارد خانه شده و با پیکر بی‌جان دخترش مواجه شده است.وی به پرسنل اورژانس گفته است که این

 

آزاده نامداری

آزاده نامداری

آزاده نامداری

 

آزاده نامداری

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها