رامبد جوان در کنار همسر و دخترش نوردخت + تصاویر

تصاویری از رامبد جوان هنرمند محبوب ایرانی را در کنار همسرش نگار جواهریان و دخترش نوردخت جوان می بینید.

رامبد جوان در کنار همسر و دخترش نوردخت + تصاویر

تصاویری از رامبد جوان هنرمند محبوب و مطرح ایرانی را در کنار همسرش نگار جواهریان و دخترش نوردخت جوان می بینید. رامبد جوان متولد 1 دی 1350 و همسرش نگار جواهریان متولد 22 دی 1361 می باشد. رامبد جوان و همسرش در سال 95 با یکدیگر ازدواج کردند و 27 تیر 1398 دخترشان نوردخت در کانادا به دنیا آمد.

 

هدیه تهرانی در کنار همسر سابقش + تصاویر و بیوگرافی

 

رامبد جوان

 

حواشی

حضور جواهریان طی دوران بارداری خود به همراه جوان در کانادا با قصد تولد فرزندشان در خاک این کشور «که منجر به اهدای تابعیت کانادایی به فرزندشان می‌شود» باعث واکنش‌های شدید مردم در فضای مجازی و چهره‌های سرشناس مختلف کشور شد و حواشی‌ ای را برای این بازیگر سینما و همسرش رقم زد.در نهایت و در ۲۷ تیر ماه ۱۳۹۸ نوردخت جوان، فرزند نگار جواهریان و رامبد جوان، در کشور کانادا متولد شد. پیشتر رامبد جوان در مصاحبه‌ای اعلام کرده‌بود که برای اکران فیلم قانون مورفی به مونترآل کانادا سفر نکرده‌است، اما همزمان با سفرش، این فیلم نیز به نمایش گذاشته می‌شود.

 

 

رامبد جوان

 

رامبد جوان در اول دی ماه سال ۱۳۵۰ از خانواده‌ای سنتی در تهران با اصالت آذربایجانی زاده شد. روند شروع به کار هنری او به ترتیب در تئاتر، تلویزیون و سینما بوده‌است. او در یازده فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته‌است. وی در یک قسمت از مجموعه تلویزیونی پرطرفدار همسران نقش کوتاهی داشت و همین باعث حضور پررنگ وی در مجموعه تلویزیونی خانه سبز در نقش «فرید صباحی» شد «فرید جینگل‌برد» نامی است که رامبد برای مدتی در طول سالهای دهه ۷۰ شمسی بدان مشهور شده بود.نقش‌هایی که جوان در سینما و تلویزیون ایفا می‌کند بیشتر جنبه طنز دارد. رامبد جوان در ۲۷ اسفند ۱۳۸۷ با سحر دولتشاهی ازدواج کرد و در ۱۳۹۳ از وی جدا شد.او دو سال بعد با نگار جواهریان ازدواج کرد

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها