واکنش " ارسطوی پایتخت " به خبر درگذشت مهرداد میناوند + عکس

واکنش احمد مهرانفر " ارسطوی پایتخت " را به خبر درگذشت مهرداد میناوند می بینید.

واکنش احمد مهرانفر " ارسطوی پایتخت " را به خبر درگذشت مهرداد میناوند می بینید. مهرداد میناوند بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس به علت درگیری ۹۰ درصدی ریه به دلیل ابتلا به ویروس کرونا درگذشت. 

 

جشن تولد لاکچری احمد مهرانفر در کنار دوستانش + تصاویر

 

 

مهرداد میناوند

 

مراسم خاکسپاری مهرداد میناوند

 

آخرین عکس مهرداد میناوند روی تخت بیمارستان + عکس

 

 

 

       

وصیت نامه 60 صفحه ای مهرداد میناوند

 

آواز خوانی مهرداد میناوند در برنامه خندوانه 

 

دلیل اصلی فوت مهرداد میناوند از زبان پزشک معالجش

 

گریه پرستار بیمارستان مسیح برای مهرداد میناوند و علی انصاریان

 

مهرداد میناوند برای شارلوا بلژیک و الشباب امارات بازی کرد و دوباره در سال ۱۳۸۲ به پرسپولیس بازگشت و پیراهن تیم محبوب خود را برتن کرد. دوره دوم حضورش در پرسپولیس فقط یک سال طول کشیده و در ادامه این مدافع چپ پا راهی سپاهان و راه‌آهن شد و در سال ۱۳۸۴ از فوتبال خداحافظی کرد. میناوند در عرصه مربیگری خیلی فعالیت نکرد و فقط دو سال در خونه‌به‌خونه و یک سال هم در سپیدرود رشت حضور داشت.در سال‌های اخیر مهرداد میناوند با ورود به عرصه اجرا، با کارگزار باشگاه پرسپولیس همکاری می‌کرد و برنامه‌های پرسپولیس را اجرا می‌کرد.

در نهم آذر ماه سال 1354 در منطقه جی تهران به دنیا آمد. از کودکی عاشق فوتبال بود و زمانی که در بیست سالگی به عضویت تیم ملی فوتبال ایران در آمد، همه کارشناسان بر این عقیده بودند که او حداقل تا 34 سالگی در تیم ملی باقی خواهد ماند.

 

مهرداد میناوند

آخرین عکس مهرداد میناوند روی تخت بیمارستان

 

 

ازدواج مهرداد میناوند در اتریش

میناوند :همسرم ایرانی است ولی در اتریش زندگی می کرد، با هم آشنا شدیم و ازدواج کردیم و ثمره این ازدواج هم یک پسر به نام (آریا) است که مثل باباش، چپ پاست، میناوند حضور فعالی در خیریه ها دارد.

 

مهرداد میناوند

 

شایعه ازدواج دوم مهرداد میناوند

تصاویری به تازگی در فضای مجازی منتشر شده که شایعه ای درباره این پیشکسوت فوتبال ساخته شده است که او دوباره ازدواج کرده است که چنین اخباری کذب بوده و این تصاویر دو نفره آنها صرفا هوادانش میباشند.

 

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها