خبر بد از بهرام افشاری ( بهتاش پایتخت ) برای هوادارانش + جزئیات

بهرام افشاری در صفحه شخصی خود از خط خوردن فیلم صحنه زنی با بازی او در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر خبر داد.

خبر بد از بهرام افشاری ( بهتاش پایتخت ) برای هوادارانش + جزئیات

بهرام افشاری در صفحه شخصی خود از خط خوردن فیلم صحنه زنی با بازی او در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر خبر داد. بهرام افشاری با انتشار عکسی از خود در زمان بازی در فیلم صحنه زنی اینطور نوشت: این نیز بگذرد. و این بدان معنی است که فیلم صحنه زنی در میان 16 فیلم برگزیده برای اکران در جشنواره فیلم فجر نیست و از لیست خط خورده است.

Screenshot_2021-01-26 Instagram(3)

 

بهرام افشاری بازیگر سینما و تلویزیون متولد 6 خرداد 1366 در همدان است و بهرام افشاری 33 سال دارد و با بازی در سریال پایتخت به شهرت دست یافت. 

 

بازیگران سریال پایتخت در کنار همسر و فرزندانشان + تصاویر و بیوگرافی

 

بهرام افشاری

 

ورود بهرام افشاری به سینما

بالاخره او در سال 1392 با فیلم عصبانی نیستم ساخته ی رضا درمیشیان وارد سینما شد و پس از وارد شدن به این عرصه رنگ و بوی خاصی به فعالیت های خود داد.

به گفته بهرام افشاری در این تجربیات سینما و تلویزیون فیزیک و قد او همیشه باعث اختلاف بین عوامل همچون کارگردان و تهیه کننده ها برای انتخاب او در راستای بازیگری بوده است.

همکاری او با سیروس مقدم از نقش کوتاهی در پایتخت 2 شروع شد و پس از آن سریال علی البدل را با این کارگردان شروع کرد. اما اوج دیده شدن و محبوب شدن او با سیروس مقدم در پایتخت 5 در نقش بهتاش فریبا اتفاق افتاد ؛ بطوری که با اینکه وی اصلالت همدانی دارد اما به نحوی کارکتری مازندرانی به خود گرفت که گاها مخاطب این برداشت را دارد که بهرام افشاری اصالت شمالی دارد.

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها