تینا عبدی بازیگر سریال آنام درگذشت + بیوگرافی و تصاویر

تینا عبدی بازیگر جوان تبریزی به علت حمله قلبی درگذشت. فوت عبدی بازتاب گسترده‌ای در صفحات شخصی هنرمندان و فعالان فرهنگی آذربایجان در شبکه‌های اجتماعی داشت.

تینا عبدی بازیگر جوان تبریزی به علت حمله قلبی درگذشت. فوت عبدی بازتاب گسترده‌ای در صفحات شخصی هنرمندان و فعالان فرهنگی آذربایجان در شبکه‌های اجتماعی داشت. تینا عبدی بازیگر سینما و تئاتر ایران است که از مهم‌ترین آثار تینا عبدی می‌توان به بازیگری در سریال «آنام» و فیلم «کاناپه» اشاره کرد.

 

تینا عبدی کیست؟ 

تینا عبدی متولد تبریز است و بیشتر به عنوان یک بازیگر تئاتر شناخته می شود اما تجربه بازی در چند سریال و فیلم سینمایی را هم در کارنامه خود دارد. 

تینا عبدی

 

حضور تینا عبدی در نمایش تولدی برای مرگ 

اولین فیلم سینمایی او  "کاناپه" به کارگردانی کیانوش عیاری است. کاناپه محصول سال 1395 است. این فیلم توقیف شده و مجوز اکران ندارد. 

(تصویر) تینا عبدی بازیگر جوان درگذشت

 

تینا عبدی در سریال آنام نیز بازی کرده است

اما تینا عبدی در سال 96 در سریال پربیننده "آنام" نیز بازی کرد. او در این سریال با جواد افشار همکاری داشته است. تینا عبدی توانست با بازی در سریال آنام تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر مجید واشقانی، امیررضا دلاوری، ناصر هاشمی و لاله مرزبان بر تجارب او افزود.

 

داستان سریال آنام درباره زندگی زنی میانسال به نام مارال است که زندگی پر ماجرا و سختی را پشت سر گذاشته و با تکیه بر قدرت اراده اش توانسته خود و خانواده اش را به آرامش و آسایش برساند. اما برملا شدن رازی، این آرامش را از او سلب کرده و زندگی اش را دوباره دچار تلاطم بزرگی می‌کند.

فرارو | (تصویر) تینا عبدی بازیگر جوان درگذشت؛ دلیل فوت تینا عبدی چه بود؟

علت فوت

تینا عبدی بازیگر جوان در ۱۶ آذر ۹۹ بر اثر ایست قلبی درگذشت.

فوت عبدی بازتاب گسترده ای در صفحات شخصی هنرمندان و فعالان فرهنگی آذربایجان در شبکه های اجتماعی داشت.

 

منبع: خبرآنلاین
 
‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها