تتلو مهراد جم را با خاک یکسان کرد + بیوگرافی و تصاویر

بعد از کپی کردن آهنگ تتلو توسط مهراد جم خیلی ها منتظر واکنش تند و آتشین از سمت تتلو بودند اما...

تتلو خواننده پرحاشیه ایرانی است. تتلو درترکیه زندگی می کند. تتلو بعد از بسته شدن پیجش در اینستاگرام در یوتیوب و تلگرام به فعالیت می پردازد و کارهای خودش را منتشر می کند. بعد از کپی کردن آهنگ تتلو توسط مهراد جم خیلی ها منتظر واکنش تند و آتشین از سمت تتلو بودند اما تتلو در یک واکنش بسیار جالب اعلام کرد که از این قضیه خوشحال شده است ولی ای کاش مهراد جم نام او را نیز در آهنگش می آورد!

 
TKDjrFrWTi99

 

بیوگرافی مهراد جم

بازار موسیقی پاپ، این روزها شاهد استعداد های خاص و متفاوتی است به طوری که از جوان ترین فرد گرفته تا مسن ترین فرد، مشغول ترانه سرایی و شکوفایی صدای خود هستند. مهراد جم آرتیست جوان، با انتشار یک قطعه آهنگ و جلب توجه نسل جوان راهی را که دیگر خوانندگان در طی سال ها پیموده اند را یک شبه، پیمود و موفقیت های بسیاری را بدست آورد.

 

اخبار داغ : تتلو عکس بی حجاب مادرش را خالکوبی کرد + عکس

 

 

مهراد جم

زندگینامه مهراد جم خواننده 

وی در سال 1376 هفدهم مردادماه در آبادان دیده به دنیا گشوده است نا گفته نماند که نام اصلی او محسن سعیدی کیا است و با نام هنری مهراد موزیک هایش را منتشر کرده است که تا راحت تر در یاد همگان بماند.

مهراد جم

طبق اخبار رسیده دنیا جهانبخت دختر پر حاشیه اینستاگرامی با مهراد جم خواننده تازه کار پاپ وارد رابطه دوستی شده است. عکس دو تایی مهراد جم با دنیا جهانبخت در گذشته نیز منتشر شده بود اما فقط در حد شایعه باقی مانده بود اما این بار مهراد جم با انتشار استوری در اینستاگرام خود که در حال خواندن آهنگی از رضا پیشرو خواننده رپ است شایعه دوستی و رابطه اش با دنیا جهانبخت را به حقیقت بیشتر نزدیک کرد. در این استوری که عکس و فیلم آن را در زیر می بینید دست دختری با لاک قرمز بر شانه ی مهراد جم مشخص است.

 

استایل شیک و لاکچری الناز شاکردوست در ایتالیا غوغا به پا کرد +عکس

 

 

YG94aSDMFvVa

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها