بهنام بانی خواننده معروف ازدواج کرد + عکس دو نفره و فیلم

بهنام بانی خواننده خوش صدا و محبوب ایرانی تصویری در اینستاگرامش منتشر کرد که با جنجال های زیادی رو به رو شد...

بهنام بانی خواننده معروف ازدواج کرد + عکس دو نفره و فیلم

بهنام بانی خواننده خوش صدا و محبوب ایرانی می باشد. بهنام بانی یک تصویر در کنار خواهرش در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که به اشتباه در فضای مجازی و رسانه ها شایعه شد که این خانم همسر بهنام بانی است در حالی که ایشان خواهر بهنام بانی می باشد. بهنام بانی در 11 مهر 1366 در استان دامغان به دنیا آمد.

 

5e7a0a9d84358_2020-03-24_17-56

بهنام بانی و خواهرش بهار

 

بهنام بانی خواننده معروف سبک پاپ ایرانی مهر سال ۱۳۶۶ در دامغان متولد شده است. وی از کودکی تمرین موسیقی را نزد پدرش آغاز کرد و از سال ۱۳۹۲ فعالیت هنری خود را بصورت حرفه ای شروع کرده است. پدر ایشان نوازنده آکاردئون بود. بهنام بانی تاکنون ازدواج نکرده و مجرد می باشد

 


اخبار داغ : سوتی جنجالی شاهرخ استخری و همسرش در لایو غوغا به پا کرد + فیلم


 

 

behnam-bani-and-his-sister-1

 

بهنام بانی و خواهرش بهار

 

شروع فعالیت خوانندگی بهنام بانی

وی در ۸ سالگی قاری قرآن در صف مدرسه بودو از همان بچگی آرزوی خوانندگی و کنسرت را در سر داشت.ولی از ۱۴ – ۱۵ سالگی بود که تصمیم گرفت آرزویش را عملی کند. و از سال ۱۳۸۵ وقتی ۱۹ ساله بود همزمان با دوران دانشجویی در شاهرود با گروه موسیقی روژان آشنا شد و با آنها همکاری کرد، در اصل خواننده اول گروه روژان مهدی یغمایی بود که بعد از جدا شدن او از این گروه، بهنام بانی خواننده اصلی گروه شد و با این گروه چندین کنسرت در اجتماع کوچیک را برگزار کرد.

 

بهنام بانی و خواهرش در یک کنسرت! (+عکس)

 

بهنام بانی و خواهرش بهار

اولین آهنگ بهنام بانی که باعث مشهور شدن او شد آهنگ علاقه خاص بود ولی در عین حال آهنگ من یه دیونم با استقبال بیشتری مواجه شد و آهنگ عاشقم کرده باعث تثبیت جایگاهی وی در حوزه موسیقی شد.

 

بهنام بانی: از خواننده های قدیمی، محمد اصفهانی و محمد علیزاده را دوست دارم در بین خواننده های نسل جدید هم سینا شعبانخانی، مسعود صادقلو و شهاب مظفری را دوست دارم.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها