سحر زکریا مهران مدیری را با خاک یکسان کرد + فیلم جنجالی

سحر زکریا: آقای مدیری فکر کنید من سحر زکریا یک سر چهار راهی هستم!

حمله تند بازیگر سرشناس سحر زکریا به مهران مدیری را می بینید. سحر زکریا (زادهٔ ۲۸ آذرماه ۱۳۵۲، اراک) بازیگرسینما و تلویزیون ایرانی است. سحر زکریا با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی «در پناه تو» (در نقش دخترعموی رامین) وارد دنیای بازیگری شد. سپس توانایی خود را با بازی در نمایش‌ها و تله‌تئاترهای مختلف آزمود. اما شاید از بازی در فیلم «مردی از جنس بلور» بود که دیده شد و بار دیگر به تلویزیون بازگشت و نقش‌های نه‌چندان مهمی در چند مجموعه بازی کرد.

 

 

 

 

 

ماجرای دعوای مهران مدیری و سحر زکریا چیست؟

 اخیرا سحر زکریا بازیگر سینما و تلویزیون انتقادات گسترده ای به برخی از همکاران خود از جمله مهران مدیری داشت و در اظهارات جدیدش از او درخواست کمک کرد. سحر زکریا با انتشار این عکس، گفت که از حضور در مجموعه «شب‌های مافیا» انصراف داده است. او در صفحه شخصی‌ اینستاگرامش نوشت:

 

 

 

ماجرای دعوای سحر زکریا و مهران مدیری + عکس

 

 

 

 

 

سحر زکریا همچنین در پست دیگری در اینستاگرامش نوشت:

 

 

 

ماجرای دعوای سحر زکریا و مهران مدیری + عکس

 

 

 

سحرزکریا خطاب به مهران مدیری در صفحه اینستاگرامش نوشت؛ به آدم سر چهارراه فکر می‌کنید !ولی به تیمی که سالها با شما کار کردن فکر نمی‌کنید؟! سحر زکریا در تاریخ دوم مهرماه ۱۳۵۲ در اراک بدنیا آمد. سحر زکریا با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی «در پناه تو» (در نقش دخترعموی رامین) وارد دنیای بازیگری شد. سحر زکریا بازی در نقش همسر رابین‌هود در مجموعه طنز «قطار ابدی» تا حدودی او را به شهرت رساند.سحر زکریا کار خود را با بازی در مجموعه‌های تلویزیونی مهران مدیری مانند پاورچین و مرد دوهزارچهره ادامه داد.

 

 

 

ماجرای دعوای سحر زکریا و مهران مدیری + عکس | شهرآرانیوز

 

سحر زکریا بازیگر مطرح کشورمان در پی انتشار متن گلایه اش نسبت به مهران مدیری در خصوص 6 سال بیکاری و خانه نشین شدنش در یک گفت و گوی تلفنی گفت: من را آقای مدیری،  سحر زکریا نکرد، قبل از این که با ایشان کار کنم 10 سال فعالیت هنری داشتم، به من عده ای می گویند که استعداد نداشتی، می خواهم بدانم در سینمای امروز چند درصد از آدم ها استعداد دارند و کار می کنند و اگر هم بنده استعداد نداشتم، باز شما آقای مدیری را زیر سوال می برید و به ایشان توهین می کنید.

 

سحر زکریا در ادامه گفت: شما ما را زنده به گور کردید، از نظر روانی می دانید با کسی که 6 سال در خانه است چه اتفاقی می افتد، وقتی قرار است بازیگرهای ما از تیک آبی اینستاگرامشان شناخته شوند، من چه می توانم بگویم، شاید ما دیگر در حد آقای مدیری نیستیم، هر چند می دانم که او تعهد ندارند که برای همیشه به گروه ما کار بدهند.

 

 

 


 

 

 

اخبار داغ : 

 

یکتا ناصر از ماشین لاکچری و گران قیمتش رونمایی کرد + عکس

 

استایل و ژست لاکچری بهاره رهنما با کت و شلوار غوغا به پا کرد + عکس

 

عاشقانه های دیده نشده بهاره رهنما و همسر دومش + تصاویر

 

 

 


 

 

 

سحر زکریا در آخر گفت: دیگر تعطیل کنیم، آفتابه دست گرفتن و زیرپوش پوشیدن را در فیلم هایمان، شما با نسل جدید چه میکنید؟ من می گویم شما اختلاسگر روح مردم هستید.

 

سحر زکریا با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی «در پناه تو» (در نقش دخترعموی رامین) وارد دنیای بازیگری شد. سپس توانایی خود را با بازی در نمایش‌ها و تله‌تئاترهای مختلف آزمود. اما شاید از بازی در فیلم «مردی از جنس بلور» بود که دیده شد و بار دیگر به تلویزیون بازگشت و نقش‌های نه‌چندان مهمی در چند مجموعه بازی کرد.

 

بازی در نقش همسر رابین‌هود در مجموعه طنز «قطار ابدی» تا حدودی او را به شهرت رساند، اما شاید او با برنامهٔ طنز «پاورچین» بود که هم استعدادهای نهفتهٔ بازی در نقش کمدی خود را بروز داد و هم توانست به محبوبیت دست یابد.

 

سحر زکریا کار خود را با بازی در مجموعه‌های تلویزیونی مهران مدیری مانند پاورچین و مرد دوهزارچهره ادامه داد. همچنین در مجموعهٔ ویدئویی قهوهٔ تلخ بازی کرده‌است .

بازی در نقش همسر رابین‌هود در مجموعه طنز «قطار ابدی» تا حدودی او را به شهرت رساند، اما شاید او با برنامهٔ طنز «پاورچین» بود که هم استعدادهای نهفتهٔ بازی در نقش کمدی خود را بروز داد و هم توانست به محبوبیت دست یابد.

 

او کار خود را با بازی در مجموعه‌های تلویزیونی مهران مدیری مانند پاورچین و مرد دوهزارچهره ادامه داد. همچنین در مجموعهٔ ویدئویی قهوهٔ تلخ بازی کرده‌است .

 

سحر زکریا بازیگر کشورمون عزادار شد | ساعدنیوز

 

مجموعه‌های تلویزیونی
 
در پناه تو ۱۳۷۴ حمید لبخنده شبکه ۲
۳۲ قسمت
قطار ابدی ۱۳۷۶ بهروز بقایی
رضا عطاران شبکه ۳–۵۲ قسمت - در نقش ماریان
دنیای شیرین دریا ۱۳۷۷ بهروز بقایی شبکه ۱–۳۲ قسمت
کژدم ۳۳ ۱۳۷۸ مهدی شمسایی شبکه ۳–۲۲ قسمت
همسفر ۱۳۷۹ قاسم جعفری شبکه ۳ ۳۰ قسمت
جوان امروز ۱۳۷۹ یوسف سید مهدوی شبکه ۳–۲۶ قسمت
پرونده‌های مجهول ۱۳۸۰ جمال شورجه شبکه ۲–۱۳ قسمت
باران عشق ۱۳۸۱ احمد امینی
فریدون حسن پور شبکه ۵–۱۳ قسمت
پاورچین ۱۳۸۱ مهران مدیری شبکه ۵ - - ۱۳۰ قسمت - در نقش مهتاب مهتابی
او مثبت ۱۳۸۲ علی شاه‌حاتمی شبکه ۱–۱۵ قسمت
پخش در نوروز ۸۳

 

اعتراض شدید سحر زکریا به مهران مدیری/ زنده به گورم کردید|خبر فوری

 

مروارید سرخ ۱۳۸۳ شاپور قریب

 

مسعود رسام شبکه ۵–۲۶ قسمت - در نقش لیلا

 

برای آخرین بار ۱۳۸۴ اکبر منصور فلاح شبکه ۵–۳۰ قسمت - پخش در ماه رمضان

 

جاده در دست تعمیر ۱۳۸۷ حسین تبریزی شبکه ۲–۱۴ قسمت

 

مرد دوهزارچهره ۱۳۸۷ مهران مدیری شبکه ۳–۱۳ قسمت - در نقش خودش سحر ذکریا

 

میلیاردر ۱۳۹۱ علیرضا امینی شبکه ۱–۱۹ قسمت

 

در حاشیه ۱ ۱۳۹۳ مهران مدیری شبکه ۳ - در دو فصل - در نقش ماندانا

 

در حاشیه ۲ ۱۳۹۴ مهران مدیری شبکه ۳

 

 

 

 

 

خاستگاری آقای مجری از سحر زکریا وسط برنامه زنده جنجالی شد+ویدئو - اخبار جدید

 

سینمایی

 

مردی از جنس بلور ۱۳۷۷ سعید سهیلی مریم تابان درام

 

پسران مهتاب (ارتشی در تاریکی) ۱۳۸۱ مهدی ودادی کتایون درام

 

تله ۱۳۸۴ سیروس الوند ندا درام

 

اگه می‌تونی منو بگیر ۱۳۸۵ شاهد احمدلو

 

زن دوم ۱۳۸۶ سیروس الوند

 

اگه می تونی منو بکش ۱۳۸۶ شاهد احمدلو

 

چیزی شبیه معجزه ۱۳۸۶

 

دلداده ۱۳۸۷ قدرت‌الله صلح میرزایی آهو طنز

 

لج و لجبازی (یک بازی ساده) ۱۳۸۸ سید مهدی برقعی

 

اسرار پدری ۱۳۸۸

 

زنان ونوسی، مردان مریخی ۱۳۸۹ کاظم راست‌گفتار رکسانا طنز

 

درباره زندگی ۱۳۹۰ محسن ربیعی

 

واقعیت پوشالی ۱۳۹۲ روزبه روحی پور شراره

 

بازیوو ۱۳۹۷ امیر حسین قهقرایی

 

جانان ۱۳۹۷ کامران قدکچیان

 

جنجال شایعه رابطه پشت صحنه مهران مدیری و سحر زکریا +جزئیات

 

 

 

شبکه نمایش خانگی
 
۱۳۸۹ قهوه تلخ بازیگر مهران مدیری این سریال در سال های ۱۳۸۹ و ۱۳۹۰ تولید و پخش شد.

 

۱۳۹۱ برج آرام بازیگر مسعود اطیابی این فیلم در سینما اکران نشد و در سال ۱۳۹۲ وارد شبکه نمایش خانگی گردید.[۱]

 

۱۳۹۲ شوخی کردم بازیگر مهران مدیری پس از پایان پخش تمامی قسمت‌های این برنامه با اصلاحات و سانسورهایی از شبکه ۵ سیما نیز پخش گردید.

 

شام ایرانی
 
دورهمی

 

سه شو

سحر زکریا داغدار شد+پست جنجالی - اخبار جدید

 

علت ازدواج نکردن سحرکریا

 

او میگوید:ازدواج نکردن نباید به معنای نداشتن فرصت یا سرخوردگی باشد. وقتی شما در 40 سالگی ازدواج نکرده اید، نشان می دهد که در این موضوع کمی سختگیر بودید و مسائل کاری و تحصیلی تان در اولویت قرار داشت یا اینکه فرد مورد نظرتان را نتوانستید پیدا کنید. به همین خاطر نباید به خاطر ترس از تنهایی یا اینکه سایر دوستان تان متاهل شدند و شما هنوز مجردید، تن به هر ازدواجی بدهید بلکه باید همچنان در مقام یک انتخابگر باشید. متاسفانه بعضی از خانم های ما بر اساس متر و معیارهای اشتباهی پای سفره عقد می نشینند.آنها نگاه مادی به ازدواج دارند و به این امید خانه بخت می روند که طرف مقابل شان آنها را به لحاظ مالی مورد حمایت قرار دهد. یک زن باید در درجه اول استقلال داشته باشد. این مستقل بودن در همه موارد حتی مسائل مالی هم باید باشد. وقتی شما دست تان در جیب خودتان است، عزت نفس بیشتری دارید و دیگر حاضر نیستید با انگیزه مالی ازدواج کنید. پس ازدواج برای تان از سر عشق و علاقه اتفاق می افتد شاید؛ فکر می کنم ازدواج از آن چیزهایی است که ارتباط زیادی با سن، موقعیت یا هر چیز دیگر افراد ندارد و در شرایطش رخ می دهد و از این جهت نمی توان برنامه ریزی منظمی در مورد زمان وقوع آن و شرایطش داشت.

 

او درباره خانواده اش می گوید

من متولد 28 آذر سال 1352 هستم و در گیلان به دنیا آمدم اما شناسنامه ام از اراک است. مادرم گیلانی است و از آنجا که پدرهای قدیم دوست داشتند شناسنامه فرزندشان به نام شهر خودشان ثبت شود، پدر من هم شناسنامه مرا در اراک گرفت.

پدرم مهندس برق بود و کارش طوری بود که او را به شهرهای مختلف منتقل می کردند. به همین دلیل من تا سال پنجم دبستان زندگی در شهرهای مختلف ازجمله همدان، ملایر، کرمانشاه، فومن، لاهیجان، رشت و بسیاری مناطق دیگر را تجربه کردم. از سال پنجم دبستان به شهر تهران آمدیم و زندگی را در اینجا ادامه دادیم.حقیقتش خیلی سخت بود. در زندگی ما انسان ها عادت نقش زیادی ایفا می کند و همه ما دوست داریم به شرایط قابل قبول دوروبرمان عادت کنیم. من هم بعد از گذشت مدتی به محیط اطراف خود عادت می کردم. در هر مدرسه ای که بودم با خلق و خوی بچه ها می ساختم و کم کم چیزهایی از آنها یاد می گرفتم. اما زودتر از آن که بتوانم از بودن با دوستانی که به آنها عادت کرده بودم لذت ببرم، وقت منتقل شدن به شهر دیگر می رسید و ما باز باید از آن شهر می رفتیم و این برای هیچ کودکی خوشایند نیست.پدر من به راستی و درستی و صداقت اهمیت بسیارزیادی می دهد و همواره از ما می خواست که تاسرحدامکان راست بگوییم حتی اگر همان حرف راست به ضررمان باشد.

 

 

 

ماجرای تهمت به سحر زکریا در رابطه با مهران مدیری توسط یک روحانی چیست؟

 

او یک زندگی قاعده مند را برایمان شکل داده و به ما یاد داد که احترام گذاشتن به قوانین درست زندگی چه نتایج گهرباری می تواند داشته باشد و درمقابل تخطی از اصول شناخته شده زندگی به چه مشکلاتی خواهد انجامید. او همه چیز را به ما آموزش داده و از ما می خواهد همواره به عاقبت کار خود بیندیشیم. مادرم هم بانویی بسیار بامحبت و باحوصله است که وقت زیادی صرف فرزندانش می کرد و توجه فراوانی به ما دارد. پدرومادر ما تکیه گاهی امن برای من و یگانه خواهرم بوده و هستند و با رعایت اخلاقیات کمک کردند که ما در محیطی آرام و عاری از هرنوع خشونت رشدکنیم و پرورش بیابیم؛ چیزی که متاسفانه در میان والدین جوان امروزی به مراتب کمتر دیده می شود.

زندگی خصوصی سحر زکریا و دلیل ازدواج نکردنش + عکس های جذاب و دیدنی | ساعدنیوز

 

بچه های الان آن صبر و تحمل و فداکاری را که ما پیشتر از والدین خود می دیدیم دریافت نمی کنند و بسیاری از آنها در خانواده هایی رشد می کنند که متاسفانه خودخواهی و مادی گرایی در آن حرف اول را می زند.خواهرم از من چهارسال کوچک تر است، ازدواج کرده و یک فرزند دارد. معمولا خواهرها در سنین کودکی و نوجوانی با هم کمی لج و لجبازی دارند، اما در دوران بزرگسالی به ارزش واقعی یکدیگر پی می برند. خواهر نازنینم نزدیک ترین کس من است و همواره نقش یک مونس مهربان را برای من ایفاکرده است. من و او از لحاظ اخلاقی با هم تفاوت های زیادی داشته ایم. او شخصیت آرامی دارد و من همیشه در پی تحرک و هیجان بوده ام. شاید اینها در دوران کودکی ما را کمی از هم دور می کرد اما ما دونفر سال هاست که یادگرفته ایم چگونه باهم کنار بیاییم و حالا برای هم به دو یار غمخوار تبدیل شده ایم.

 

دوست داشتنی ترین مردم ها از نظر سحر زکریا

سحر زکریا می گوید به نظر من مردمی که کنار آب زندگی می کنند خونگرم ترند و به همین خاطر از مردم شمال و جنوب بیشتر خوشم می آید. شیرازی ها را هم خیلی دوست دارم.

 

سحر زکریا | بیوگرافی و عکسهای “سحر زکریا”

 

علاقه سحر زکریا به موسیقی

سحر زکریاهم پاپ گوش می کند و هم سنتی. کارهای آقایان همایون شجریان و عصار را دوست داردو از شنیدن آلبوم باران تویی گروه چارتار هم لذت می برد.

 

علاقه سحرزکریا به فیلمهای قدیمی

او ازسربداران، هزاردستان، پدرسالار و آرایشگاه زیبا یاد میکند که از دیدنشان بسیار لذت می برد.

 

 

فیلم) بغض سحر زکریا ترکید: خانم‌هایی که با مهران مدیری کار کردند سرنوشتشان چه شد؟ | ساعدنیوز

 

ورزش

 

پیشتر ورزش رزمی کیک بوکسینگ می کردوبدنسازی و شنا می رفت و بسیاری ورزش های دیگر را انجام می داد. هنوز هم ورزش کردن را دوست دارد و گاهی انجام می دهد .

 

تناسب اندام

سحرزکریا میگوید:تا جایی که بتوانم ورزش می کنم اما وقتی به دلیل کار نمی توانم ورزش کنم به رژیم غذایی خود توجه می کنم و سعی می کنم مصرف مواد چاق کننده را به حداقل برسانم.

 

آشپزی

 

وی گفت:من از آن دسته افراد هستم که با علاقه غذا می پزم و خوشبختانه معمولا دستپختم خوب از آب درمی آید. خورش بادمجان، آلواسفناج و ماکارونی ام را دیگران دوست دارند. آشپزی بخش بسیارمهمی از وجود یک زن است و من به این مساله اعتقاد دارم.

 

 

 

واکنش تند سحر زکریا به بهنوش بختیاری : تو در حد من نیستی!

در ادامه دعوای لفظی با بهنوش بختیاری، این بار سحر زکریا پاسخ تند و جنجالی دیگری به همکار خود داد. واکنش تند سحر زکریا به بهنوش بختیاری : تو در حد من نیستی! باز روز گذشته دعوای لفظی بین سحر زکریا و بهنوش بختیاری بالا گرفته است. این بحث که از صحبتهای گلایه آمیز زکریا درباره مهران مدیری شروع شده بود امروز با پاسخ تند زکریا ادامه یافت.

 

سحر زکریا دو روز پیش در مصاحبه ای رادیویی گلایه هایی را به مهران مدیری وارد کرده و گفته بود "مهران مدیری من را بازیگر نکرد، من پیش از اینکه در سریال‌های او کار کنم به مدت ده سال کار بازیگری را انجام می‌دادم".

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها