پسر استاد شجریان از هوادارانش عذرخواهی کرد + عکس

رایان شجریان، آخرین فرزند محمدرضا شجریان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از همدردی و همراهی مردم در روز تشییع استاد تشکر کرد.

پسر استاد شجریان از هوادارانش عذرخواهی کرد + عکس

رایان شجریان آخرین فرزند  محمدرضا شجریان  با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از همدردی و همراهی مردم تشکر کرد. "از همه عزیزانی که در این روز های بسیار دشوار ما را همراهی کردید، سپاسگزارم . همچنین از تمامی شما نازنینان، که بر خلاف خواسته قلبی پدر و ما، به دلیل تمام محدودیت ها از این که هزار دستان موسیقی را با دست های خود به سوی ابدیت بدرقه کنید، منع شدید، صمیمانه پوزش میخواهم"  رایان شجریان  متولد 19 مهر 1376 در ونکوور کانادا خواننده ایرانی است. رایان شجریان پسر دوم استاد  محمدرضا شجریان  و از همسر دوم او کتایون خوانساری است.برادر ناتنی رایان شجریان  ، همایون شجریان  خواننده است و سه خواهر ناتنی به نامهای فرزانه شجریان ، افسانه شجریان و مژگان شجریان است.

 

 

رایان شجریان

او مانند اعضای خانواده اش به عرصه موسیقی و خوانندگی پای گذاشته و چند اثر را در استوری های های خود منتشر کرده که نشان می دهد در استودیو ضبط صدا پشت میکروفن قرار دارد و مشغول ضبط اثر است.

او احتمالا حاصل همین ضبط های استودیویی را در آینده ای دور یا نزدیک راهی بازار موسیقی خواهد کرد.اما برای اولین مرتبه صدای رایان شجریان در کارگاه های آواز محمدرضا شجریان که در مجموعه فرهنگی هنری آسمان فرهنگستان هنر برگزار می شد ، شنیده شد.

 


اخبار داغ : عکس لو رفته از یکتا ناصر و همسر میلیاردرش در رستوران + عکس


 

رایان شجریان - Ryan Shajarian

 

کلاس های کارگاهی استاد از سال 1386 آغاز شده بود و حدود یکسال بعد نمونه ای از صدای رایان برای شاگردان  محمدرضا شجریان  پخش شد. او با دختری به نام تارا صادقی نامزد کرده است.از همسر رایان شجریان اطلاعات دقیق تری در دست نیست.

 

کلاسهای موسیقی

وی مانند اعضای خانواده اش به عرصه موسیقی و خوانندگی پای گذاشته و چند اثر را در استوری های های خود منتشر کرده که نشان می دهد در استودیو ضبط صدا پشت میکروفن قرار دارد و مشغول ضبط اثر است.

او احتمالا حاصل همین ضبط های استودیویی را در آینده ای دور یا نزدیک راهی بازار موسیقی خواهد کرد.

اما برای اولین مرتبه صدای رایان شجریان در کارگاه های آواز محمدرضا شجریان که در مجموعه فرهنگی هنری آسمان فرهنگستان هنر برگزار می شد ، شنیده شد.

کلاس های کارگاهی استاد از سال 1386 آغاز شده بود و حدود یکسال بعد نمونه ای از صدای رایان برای شاگردان محمدرضا شجریان پخش شد.

 

رایان شجریان و برادرش همایون

صدای ذاتی

مثل سایر اعضای خانواده شجریان چون ، پدرش ، برادرش ، خواهرانش و دو عمویش ، صدای ذاتی خوبی دارد.

البته او شانس خواندن و حضور در کنار پدرش برای اجرای موسیقی و کنسرت را مانند برادرش همایون به علت فوت پدر ندشت.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها