صبا راد از شغل جدید خود در ترکیه رونمایی کرد + عکس

صباراد مجری سابق تلویزیون و همسر مانی رهنما در صفحه شخصی اینستاگرامش خبر از یک برنامه ی جذاب اینترنتی داد.

صبا راد از شغل جدید خود در ترکیه رونمایی کرد + عکس

صباراد مجری سابق تلویزیون و همسر مانی رهنما در صفحه شخصی اینستاگرامش خبر از یک برنامه ی جذاب اینترنتی داد. صبا راد  (فاطمه راد) متولد 30/8/59 ، مجری سابق برنامه «به خانه برمی گردیم» است.  صبا راد  علاوه بر مجری گری برنامه سازی نیز کرده است صبا راد حدود100 برنامه ساخته و برای شبکه پنج تهیه کنندگی کرده است.

 

3 (1) - Copy

 

صبا راد  (فاطمه راد) متولد 30/8/59 ، مجری برنامه «به خانه برمی گردیم» است و یک روز در میان در مقابل بینندگان شبکه تهران ظاهر می شود. او از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. راد به گفته خودش، برخلاف افرادی که به این رشته علاقه داشتند و آرزویشان بود که وارد این عرصه شوند، اصلا به این رشته علاقه مند نبود و به اصرار یکی از دوستانش تست گویندگی داده است و هرگز فکر نمی کرد با این کار بتواند با مردم ارتباط برقرار کند، او همچنین در جشنواره تولیدات مراکز استان ها به عنوان گوینده و نویسنده برتر (استان گیلان) انتخاب شده است .او از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید.

 

زندگی خصوصی مانی رهنما و همسرش صبا راد +عکس های جذاب و دیدنی | ساعدنیوز

ازدواج صبا راد با مانی رهنما

صبا راد  مجری محبوب به خانه می گردیم که مدتی است حضور او در تلویزیون کمرنگ تر شده است با  مانی رهنما  ازدواج کرد . این خبر را  مانی رهنما  در اینستاگرامش با انتشار یک عکس تایید کرد.

صبا راد م جری تلویزیون در کنسرت  مانی رهنما  دکلمه ای خواند و پس از پایان کنسرت با انتشار متنی در اینستاگرامش کلی از کنسرت تعریف کرد و  مانی رهنما  در پاسخ به او از عشق و دلبستگی گفت . همین مطالب باعث کنجکاوی مردم برای دانستن ارتباط اصلی بین این دو شد که در نهایت  مانی رهنما  دست به تایید این خبر برد.

تو رو میخوام درست مثل، شبی که ماهشو میخواد

مثه کشتی سرگردون، که بندرگاهشو میخواد، تو رو میخوام مثه خاکی که بیتابه یه بارونه، مثه قلبی که دور از عشق یه دم زنده نمیمونه. مانی رهنما، صبا راد، همسر، عشق، اردیبهشت ١٣٩٦

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها