مدعیان طب اسلامی بدون ماسک به بیمارستان مبتلایان کرونا رفتند

مدعیان طب اسلامی، خطرناک تر از کرونا

اولین قربانی طب اسلامی/روحانی مدعی طب اسلامی بازداشت شد

حضور مدعی طب اسلامی بر سر تخت بیماران مبتلا به کرونا و کری خواندن برای رئیس دانشگاه علوم پزشکی! رئیس علوم پزشکی اصفهان‌ گفته بود اگر کرونا نگرفتند، استعفا میدهد و در دانشگاه علوم پزشکی را می‌بندد! حال خبر رسیده که محسن شریفی جوان اهل انزلی که مدتی به علت ابتلا به کرونا در بیمارستان بندر انزلی بستری و آن مدعی طب اسلامی در بیمارستان بر بالینش حاضر شده بود، درگذشت.

حجم ویدیو: 846.90K | مدت زمان ویدیو: 00:00:43

حکم جلب فرد متخلف مدعی طب اسلامی از سوی دادگستری گیلان صادر شد. 

در پی مرگ یکی از بیماران عیادت شده توسط یک فرد معمم مدعی طب اسلامی که با ادعای درمان بیماران کرونایی وارد بخش قرنطینه بیمارستان انزلی شده و بدون رعایت مسائل بهداشتی صورت بیماران را با عطر آغشته کرده بود، حکم جلب این فرد متخلف از سوی مقام قضایی استان گیلان صادر شد.

دادستان انزلی گفت گ:

این فرد متخلف با وجود ممنوع الملاقات بودن بیماران کرونایی، با همکاری فردی که به طور موقت در آن مجموعه در زمینه تیمم افراد فوت شده همکاری داشت با استفاده از غفلت ماموران حراست بیمارستان وارد بخش شده و بر بالین بیماران حاضر و از اقدام خلاف اصول بهداشتی خود مبنی بر آغشته کردن صورت بیماران با محلولی فیلم تهیه کرده بود.

پس از مشخص شدن این امر بلافاصله با ارسال مستندات و مدارک برای دادسرای ویژه روحانیت و دادستان استان گیلان این موضوع مورد رسیدگی قرار گرفت و دستور جلب نامبرده توسط مقام قضایی صادر شد.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها