عکس جنجالی سارا و نیکا در کنسرت + عکس لورفته

عکس سارا و نیکا در کنسرت مسیح و آرش را در ادامه ببینید.

عکس جدید  سارا و نیکا  باز هم جنجال به پا کرد.  سارا و نیکا  دوقلوی های پرحاشیه سینما و تلوزیون هستند .  سارا و نیکا  درسال 90 با بازی در سریال پایتخت چهره شدند.  سارا و نیکا  از سال 93 برای زندگی به خارج از کشور رفتند.  سارا و نیکا  در این مدت با عکس های نامتعارف جنجال زیادی در فضای مجازی داشتند.

 

سارا+و+نیکا

 

 

 

اولین بازی

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

سارا و نیکا

 

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس)   برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

سارا و نیکا

 
علایق سارا و نیکا فرقانی
 
سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.
 

سارا و نیکا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها