مریم مومن ازدواج کرد + فیلم لو رفته و عکس

مریم مومن در رشته بازیگری تحصیل می کند و دانشجو است.مریم مومن بازیگر بانوی عمارت از عشق پنهانش می گوید.

مریم مومن متولد ششم مردادماه  ۱۳۷۷ در مشکین شهر اردبیل می باشد و اصالتا ترک می باشد. مریم مومندوران کودکی اش را هم در همین شهر سپری کرده و تک فرزند خانواده می باشد، مریم مومن در رشته بازیگری تحصیل می کند و دانشجو است.

بیوگرافی خواندنی مریم مومن + تصاویر

 

 

مریم مومن  بازیگر جوان کشورمان در خصوص زیرآب زد در کار می گوید، از این که به بدی و یا حتی خوبی، به دروغ پشت سرش صحبت کنند که باعث رنجش او می شود.  مریم مومن  در ادامه از عشق پنهانی که در دل دارد می گوید که حتی آن شخص هم نمی دادند. مریم مومن  با بغض گفت امیدوارم هیچ کس یک شبه بزرگ نشود، او که فرزند طلاق است از آسیب هایی که از جانب خانواده و قضاوت های دیگران دیده است می گوید و با گریه می گوید که دوست دارد پدرش همیشه در کنارش باشد.

 

 

 

زندگینامه مریم مومن

 

نام:  مریم

 

نام خانوادگی:  مومن

 

تاریخ تولد:  1377/5/6

 

محل تولد:  مشکین شهر اردبیل

 

حوزه فعالیت:  بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون

 

تحصیلات:   رشته بازیگری

 

همسر:  مجرد

 

5bfe845f778a9_2018-11-28_15-34

 

اصالت و عشق بازیگری

 

همه جا از اصالتم گفته ام و تا 8 سالگی در اردبیل بودم. عشق من به بازیگری از 5 سالگی شروع شد که پسرعموی پدرم برای ساخت یک فیلم کوتاه از من دعوت کرد اما زمانی که بزرگ شدم بین من و این ماجراها وقفه افتاد و این فیلم هم ساخته نشد اما این عشق به بازیگری از همانجا جوانه زد تا اینکه ما به تهران آمدیم.

 

مریم مومن می گوید متولد شده شهر مشگین شهر اردبیل و محله قروه درویش هستم و با افتخار تورکم، او در دوران کودکی به شدت شیطون و بازیگوش و زرنگ بوده است.

 

پزشکی و بازیگری

 

خانواده من همیشه دوست داشتند که من دکتر یا مهندس شوم اما همیشه ته دلم دوست داشتم که به بازیگری برسم و پنهانی کلاس های بازیگری می رفتم و کاراته هم کار می کردم و زمانی که بیرون می رفتم برای ورزش در این کلاس ها شرکت میکردم تا اینکه اول دبیرستان بودم و به خانواده ام از علاقه ام گفتم و برای من شرط گذاشتند که باید مهندسی پزشکی قبول بشوم.

 

من مهندسی پزشکی اصفهان قبول شدم اما نرفتم و پنهانی با خاله ام برای دوره گذراندن و تست بازیگری می رفتم تا اینکه از طریق یکی از دوستان خوبم به بازی در سریال بانوی عمارت دعوت شدم.

 

1546404765_momen-6

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها