روحانی از زمان افزایش قیمت بنزین با خبر بود

سخنان جمال عرف معاون وزیر کشور در حالی مطرح شد که خود روحانی گفته بود از زمان اجرای طرح بیخبر بوده است.

حجم ویدیو: 21.30M | مدت زمان ویدیو: 00:02:57

معاون سیاسی وزارت کشور روز گذشته  گفت رییس جمهور از زمان افزایش قیمت بنزین با خبر بوده است، اما لحظاتی بعد ادعا کرد که روایت رویداد۲۴ خلاف واقع بوده است. فایل صوتی جمال عرف نشان می‌دهد که هیچ کجای سخنان او تغییر نکرده است.

روز گذشته معاون سیاسی وزارت کشور در مصاحبه‌ای خبر داد که روحانی سه روز قبل از افزایش قیمت بنزین از زمان اجرای طرح خبر داشته است. سخنان جمال عرف معاون وزیر کشور در حالی مطرح شد که خود روحانی گفته بود از زمان اجرای طرح بیخبر بوده است.
 
نخستین واکنش دولت در قبال اظهارات معاون سیاسی وزارت کشور این بود که گزارش رویداد۲۴ مخدوش و خلاف واقع است. پایگاه اطلاع رسانی دولت در جوابیه‌ای با عنوان «توضیح درباره یک مطلب خلاف واقع» نوشت: «جمال عرف تصریحی بر اطلاع ریاست محترم جمهور از تاریخ و ساعت اجرای طرح نداشته و صرفا گفته رئیس جمهور در جریان جلسات شورای امنیت کشور مرتبط با این موضوع بودند.»
 
دولت به جای آنکه مسئولیت سخنان مقام ارشد خود را بپذیرد، رویداد۲۴ را متهم به دروغگویی کرد. این در حالی است که در فایل صوتی، جمال عرف دقیقا گفته است که روحانی از زمان افزایش قیمت بنزین با خبر بوده است.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها