مهدی قایدی در شباب الاهلی می‌ماند!

به نظر می رسد چنین اخباری پیرامون مهدی قایدی در روزهای آتی هم ادامه پیدا کند.

آنچه که مسلم است ژاردیم، مربی جدید تیم الاهلی، بر خلاف اخباری که پیش تر رسانه‌ای شده بود، هیچ برنامه‌ای برای کنار گذاشتن مهدی قایدی ندارد. مهدی قایدی فصل گذشته و در دور برگشت کمتر از سوی مهدی علی به بازی گرفته شد و حتی در بازی های پر اهمیت لیگ قهرمانان آسیا هم مهدی قایدی روی نیمکت نشست تا مربی ایرانی الاصل شباب نسبت به این بازیکن ایرانی ناامید شود.

اما با شروع دور جدید تمرینات شباب الاهلی، ژاردیم، از مهدی قایدی و احمد نورالهی خواست که در تمرینات تیم شرکت کند. به نظر می‌رسد رضایت این مربی باعث شد تا هر دو بازیکن ایرانی در جمع 6 بازیکن خارجی تیم در فصل پیش رو قرار بگیرند. این بدین معنی است که جدایی مهدی قایدی از تیم شباب الاهلی و حضور در تیم اتحاد کلباء به عنوان بازیکن قرضی، اتفاقی نیست که پیش از این پیش بینی می‌شد.

با این وجود روز گذشته برخی از رسانه های اماراتی از جمله الاتحاد خبر دادند که مهدی قایدی در حال نزدیک شدن به تیم اتحاد کلباء است. اما امروز یک پایگاه خبری (سدد) این خبر را رد کرد و نوشت مهدی قایدی به حضور خود در تیم شباب الاهلی ادامه خواهد داد. به نظر می رسد چنین اخباری پیرامون مهدی قایدی در روزهای آتی هم ادامه پیدا کند. هنوز باشگاه شباب الاهلی و اتحاد کلباء نسبت به این اخبار واکنشی از خود نشان نداده‌اند.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها