دومین جام سردار شکست+عکس

براتیسلاو ایوانوویچ، ستاره باتجربه زنیت امروز در چشن قهرمانی این تیم حادثه ساز شد.

دومین جام سردار شکست+عکس

به گزارش "مستقل آنلاین"، زنیت در جریان ادامه روند درخشان خود در هفته های اخیر عصر امروز موفق شد با یک گل تیم خیمکی را مغلوب کرده و به مقام قهرمانی جام حذفی فوتبال روسیه نیز دست پیدا کند. اما در جشن قهرمانی این تیم اتفاقات عجیبی رخ داد و هنگام اهدای جام به براتیسلاو ایوانوویچ، قسمت بالایی آن دچار شکستگی شد.

 

 

در واقع در همان لحظه ای که جام به براتیسلاو ایوانوویچ اهدا شد و او قصد دادشت آن را بالای سر ببرد، تکه های از این جام شیشه ای جدا شد و ستاره باتجربه زنیت نیز که متوجه خرابکاری خود شده بود، ترجیح داد جام را خیلی زود روی زمین بگذارد تا دیگر باقی بخش های آن دچار شکستگی نشود. براتیسلاو ایوانوویچ ترجیح داد خیلی ماجرا را بزرگ نکند و خنده های او نشان می دهد این بازیکن باتجربه خیلی نیز از شکسته شدن جام احساس شرمندگی نمی کند.

 

 

 

 

البته براتیسلاو ایوانوویچ اولین نفری نیست که مرتکب چنین اشتباهی شده است. در سال 2011 و بعد از آنکه رئال مادرید به عنوان قهرمانی کوپا دل ری دست یافت، جام از دستان سرخیو راموس، ستاره متعصب این باشگاه رها شد و زیر چرخ اتوبوس افتاد تا به این شکل دربیاید.

 

 

زنیت امرز در شرایطی با یک گل خیمکی را مغلوب کرد و به عنوان قهرمانی رسید که همین چندی قبل موفق شده بود عنوان قهرمانی لیگ روسیه را نیز از آن خود کند. سردار آزمون، ستاره گلزن و ایرانی زنیت در این دیدار 89 دقیقه بازی کرد، اما نتوانست دروازه حریف را باز کند.

 

 

 

منبع :ورزش سه

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها