ستاره استقلال در میان ۳۰ بازیکن برتر تاریخ تیم فرانسوی

نام مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران در میان ۳۰ بازیکن برتر تیم فوتبال بوردوی فرانسه دیده می‌شود.

ستاره استقلال در میان ۳۰ بازیکن برتر تاریخ تیم فرانسوی

به  گزارش خبرنگار مستقل آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شیخ دیاباته بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران سابقه بازی در تیم بوردوی فرانسه را در کارنامه دارد و حالا سایت انگلیسی ۹۰min به بررسی ۳۰ بازیکن برتر تاریخ این باشگاه پرداخته است که نام مهاجم مالیایی استقلال هم در این لیست دیده می‌شود.

این رسانه در مورد دیاباته نوشت: "دیاباته از سری بازیکنانی است که خوبی هایش را حاشا می‌کند و این به علت فروتنی او است و مسخره کردن و انتقادات در او راهی ندارد، که نشات گرفته از قلب بزرگ او است. دیاباته نمونه کامل یک بازیکن سحرآمیز در نمونه‌های تاریخ مصر است و همین اتفاقات باعث شده تا او را یکی از برترین مهاجمان قرن ۲۱ تلقی کنیم.

در جایی که بوردو در سال ۲۰۰۹ عنوان قهرمانی را تصاحب کرد، شیخ دیاباته در ۱۵۲ بازی ۶۶ گل را به ثمر رساند و با بوردو تا سال ۲۰۱۲، ۴ عنوان مهم کوپا فرانسه را تصاحب کرد. دیاباته با سبک بازی منحصر به فرد خود شایسته تقدیر است و روی بازی‌ها تاثیر می‌گذارد.

دیاباته در مصاحبه خود عنوان کرد: من بالاتر از همه انتقادات و زخم زبان‌های رسانه‌ها هستم، مطمئنا من خیلی بد قضاوت می‌شدم. ما پیش خودمان می‌گفتیم که بزرگترین آدم باهوش‌ترین نیست. اما من می‌توانم با توپ هر کاری که می‌خواهم را انجام دهم.

دیاباته در میان ۳۰ بازیکن برتر تاریخ تیم فرانسوی

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها