اردوی تیم ملی عراق در انتظار موافقت ستاد کرونا

دستیار سرمربی تیم ملی فوتبال عراق اعلام کرد که کاتانیچ در انتظار موافقت دولت و ستاد مبارزه با کرونا به منظور آغاز تمرینات تیم ملی است.

اردوی تیم ملی عراق در انتظار موافقت ستاد کرونا

به گزارش مستقل آنلاین: رحیم حمید اظهار داشت: من در تماس مستمر با کاتانیچ سرمربی تیم ملی هستم و ما منتظریم تا ستاد بحران مقابله با کرونا با آغاز تمرینات تیم موافقت کند.

براین اساس فهرست 34 بازیکن تیم ملی عراق جهت حضور در اردوی آماده‌سازی اعلام شده و در صورت موافقت ستاد مقابله با کرونا تمرینات این تیم آغاز خواهد شد.

رحیم حمید اضافه کرد: با کلیه بازیکنان و نفرات دعوت شده در تماس هستیم. منتظریم تا ستاد مقابله با کرونا مجوز لازم را صادر کند و اجازه تجمع بازیکنان در تمرینات گروهی تیم ملی صادر شود، البته ممکن است با توجه به افزایش تعداد ابتلا به بیماری خصوصا در بغداد به زمان بیشتری برای آغاز تمرینات گروهی نیاز باشد. در همین حالت برنامه تمرینات انفرادی بازیکنان را همچنان دنبال می‌کنیم تا شرایط برای آغاز تمرینات گروهی فراهم شود. در نخستین تمرین آزمون‌های آمادگی جسمانی انجام می‌شود تا در جریان آخرین وضعیت بازیکنان قرار بگیریم.

تیم ملی عراق در مرحله مقدماتی جام جهانی و در گروه سوم با 11 امتیاز صدرنشین است و رقیب اصلی ایران در راه صعود از این مرحله به شمار می‌رود.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها