کمپین جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا با حضور علیرضا بیرانوند

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا پویش کرونایی جدیدی را با حضور دروازه بان اول تیم ملی فوتبال کشورمان، برای کاربران خود راه اندازی کرده است.

کمپین جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا با حضور علیرضا بیرانوند

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا چند هفته‌ای است برای مقابله با شیوع ویروس کرونا پویشی تحت عنوان «زنجیره را بشکن» را به راه انداخته و طی آن ستاره‌های فوتبال آسیا از مردم می‌خواهند برای جلوگیری از شیوع کرونا در خانه بمانند، این بار پویش جدید «فعال بمانید» را شروع کرده است که ستاره‌های فوتبال آسیا از مردم می‌خواهند در دوران قرنطینه با ورزش، آمادگی جسمانی خود را حفظ کنند.

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان و باشگاه پرسپولیس یکی از اولین کسانی است که سایت AFC برای ترویج این کمپین از او کمک گرفته و  با او مصاحبه کرده است.

بیرانوند در این باره گفت ما می‌دانیم که در دوران چالش برانگیزی هستیم، بنابراین اکنون بیش از هر زمان دیگری ما باید مراقب سلامتی جسمی و روحی خود باشیم. می‌دانم که بسیاری از ما دچار مشکل هستیم، زیرا بیماری کووید ۱۹ باعث شده است روال عادی زندگی را از دست بدهیم.

برای ما فوتبالیست ها، آمادگی بدنی یعنی همه چیز. اما برای کسانی که در خانه هستند آمادگی بدنی می‌تواند به آن‌ها کمک کند با این شرایط جدید بهتر کنار بیایند و خود را با آن وفق بدهند. از کار‌های کوچک شروع کنید، برنامه ساده داشته باشید، اهداف خود را تعیین و روی پیشرفت خود نظارت کنید.

اگر همه ما فعال باشیم می‌توانیم زندگی بهتر و پربارتری داشته باشیم. چالش من برای همه این است که از این بیماری همه گیر قوی تر، متمرکز‌تر و مقاوم‌تر از قبل بیرون بیاییم. "

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها