بدون پرسپولیس حضور استقلال بی‌معناست

داریوش یزدانی پیشکسوت استقلال گفت: اگر پرسپولیس وجود نداشته باشد حضور استقلال هم بی‌معناست.

بدون پرسپولیس حضور استقلال بی‌معناست

داریوش یزدانی در بخشی از سخنانش گفت: منصور پورحیدری برای من با همه تفاوت داشت و رابطه عاطفی خاصی با او داشتم حتی زمانی که سرمربی تیم ملی بود.در الگوی تیم‌سازی هر ساله‌ام همیشه در ابتدای سال نحوه ساخت یک تیم را در یک فایل برای شاگردهایم به نمایش می‌گذارم و همیشه از استقلال، برق شیراز و سایپا و مربیانی چون یاوری، مایلی کهن، جلالی، پورحیدری و حجازی برای آن‌ها صحبت می‌کنم.

داریوش یزدانی گفت: بین هم‌تیمی‌هایم با مهدی هاشمی نسب، احمد مومن زاده و علی موسوی در ارتباط هستم.علی با همه فرق داشت و اگر روزی سرمربی شوم موسوی را با توجه به رنگ لباس‌هایی که می‌پوشد مسئول امور گردشگری می‌کنم! تفاوت دوره‌ای که ما بازی می‌کردیم با دوره فعلی، ارتباط‌های دوستانه در آن دوران بود.

داریوش یزدانی گفت: من همیشه اعتقاد دارم اگر پرسپولیس وجود نداشته باشد حضور استقلال هم بی‌معناست،امیدوارم همیشه پرسپولیس قوی باشد تا استقلال هم حضوری قدرتمندانه داشته باشد. 

داریوش یزدانی ادامه داد: قبول ندارم استقلال استراماچونی مدر‌ن‌ترین فوتبال را بازی می‌کرد اما جذاب بود،در فوتبال تاکتیکی ایتالیا این مدل فوتبال شکست خورده بود.

خود استراماچونی هم نتوانست با تیم‌هایی چون اودینزه نتیجه بگیرد و شما می‌توانید این مسئله را در واکنش‌های هواداران اودینزه ببیند اما او در استقلال به خوبی از نیروهای انسانی استفاده می‌کرد.

در استقلال امسال نقش خود استراماچونی از همه بیشتر بود و با زوج سازی‌هایی که قبل از حضورش در استقلال مشاهده نمی‌کردیم تاثیر گذارترین بود، مانند زوج قائدی و دیاباته.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها