مدیربرنامه ویلموتس دستگیر شد

فالی رمضانی مدیربرنامه مارک ویلموتس سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در اسپانیا دستگیر شد.

به نقل از کالچو مرکاتو,  فالی رمضانی مدیر برنامه‌های مارک ویلموتس سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران و چند تن از بازیکنان دنیای فوتبال از جمله میلیک، پیانیچ و... به تازگی در کشور اسپانیا به پولشویی متهم شده است.

 

رمضانی به همراه یکی از همکارانش به دلیل جعل کارت‌های بازی برای بازیکنان و خرید قرارداد‌های صوری برای برخی از بازیکنان جدید فوتبال به دردسر عجیبی افتاده و پرونده جدیدی در دادگاه به نام او و همکارش در اسپانیا باز شده و او حالا تحت پیگرد قانونی است و باید از خود در جلسات دادگاه دفاع کند.

 

تمرکز رمضانی آلبانیایی بیشتر روی سری آ ایتالیا بوده و در این چند سال اخیر روی بحث بازیکنان و سرمربیان اروپایی به همراه بنگاه نقل و انتقالاتی خود به اسم "لیان"  هم تمرکز ویژه ای داشته است. فالی رمضانی همچنین روی انتقال بازیکنان متعددی از جمله کالیدو کولیبالی، میرالم پیانیچ، چنگیز اوندر، مارکوس آلونسو و ... موثر بوده و کاملا جای پای خود را در بحث نقل و انتقالات محکم کرده است. گفتنی می شود این واسطه فوتبالی با کمک زیر شاخه هایش در آژانس نقل و انتقالاتی لیان، در بحث انتقال سردار آزمون به تیم زنیت پترزبورگ روسیه و همچنین اللهیار صیادمنش به تیم فنرباغچه ترکیه  هم نقش بسزایی ایفا کرده است.

 

رمضانی نقش زیادی در حضور مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در کشورمان داشت و حالا برای تمدید قرارداد برخی از بازیکنانش در کشور‌های مختلف از جمله میلیک در ناپولی به دردسر تازه ای افتاده و ممکن است جایگاه کاری خود را خیلی زود از دست بدهد.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها