واکنش فن‌دایک به عدم حضور رونالدو در مراسم

مدافع میانی تیم فوتبال لیورپول به شیوه‌ای کنایه‌آمیز به غیبت کریستیانو رونالدو در مراسم اهدای توپ طلای فرانس فوتبال در سال ۲۰۱۹ واکنش نشان داد.

واکنش فن‌دایک به عدم حضور رونالدو در مراسم

فیرجیل فن‌دایک مدافع میانی هلندی تیم فوتبال لیورپول بار دیگر در تصاحب یکی از مهمترین جوایز فردی دنیای فوتبال در سال 2019 مغلوب لیونل مسی شد. او که در کورس کسب جایزه بازیکن سال فیفا (The Best) به مسی باخته بود، شب گذشته (دوشنبه) هم شاهد اهدای توپ طلا به کاپیتان آرژانتینی بارسلونا بود. با این حال او به لیاقت مسی برای کسب این جایزه اذعان داشت و در همین حال طعنه‌ای هم به دیگر مدعی کسب این جایزه یعنی کریستیانو رونالدو زد که ترجیح داد به جای سفر به پاریس در ایتالیا بماند و در مراسم معرفی برترین‌های فصل گذشته سری A شرکت کند.

فن‌دایک 28 ساله پس از اهدا شدن توپ طلا به مسی گفت: برایم من سال گذشته سالی فوق‌العاده بود اما خب یکی دو بازیکن هستند که همیشه به طرزی غیرعادی خوب هستند، پس شما باید به جایگاه و شأن دیگر بازیکنان هم احترام بگذارید. من امسال به بردن توپ طلا نزدیک بودم اما یک نفر که کمی بهتر از من بود این جایزه را برد. من به دستاوردهایم در سال گذشته به همراه لیورپول و تیم ملی هلند افتخار می‌کنم و امیدوارم که امسال هم بتوانم آنها را تکرار کنم، هر چند تا بازیکنانی مانند مسی وجود داشته باشند، بردن توپ طلا کار بسیار سختی خواهد بود.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها