سناریو تکراری برای استقلال رخ می‌دهد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه مشکل آندره استراماچونی شخصی نیست، گفت: این خیلی بد است که تیمی مثل استقلال حالا که به شرایط مطلوب رسیده وارد بحران‌های جدید مالی بشود.

سناریو تکراری برای استقلال رخ می‌دهد

درست دقایقی بعد از بهترین پیروزی آبی پوشان در لیگ برتر (برد 5 بر صفر مقابل صنعت نفت در هفته دهم) صحبتهای آندره استراماچونی و پس از آن وریا غفوری استقلال را وارد فاز تازه‌ای از بحران کرد و زنگ خطری تازه برای این تیم به صدا در آمد. درست در لحظاتی که هنوز هواداران این تیم غرق در شادی از پیروزی با ارزش تیم شان بودند، صحبت‌های سرمربی توجه آنها را به سمت و سوی مشکلات مالی برد که می‌تواند بحران تازه‌ای برای این تیم ایجاد کند.

پیمان صاحب جمعی پیشکسوت آبی ها  در این رابطه اظهار داشت: متاسفانه یک سناریوی تکراری باز هم برای استقلال در حال رخ دادن است. یعنی درست زمانی که تیم راه می‌افتد و بارقه‌های امید در آن ایجاد می‌شود، یک مشکل بزرگ تیم را به هم می‌ریزد.

پیشکسوت آبی پوشان تصریح کرد: صبر هواداران استقلال لبریز شده و آنها دیگر طاقت تکرار این سناریو را ندارند. این تیم تازه راه افتاده و هم می‌توان از بازیهای آن لذت برد و هم به نتیجه گرفتن آن امیدوار بود.

وی افزود: بالاترین رکن مدیریت این باشگاه هر نهاد، ارگان، فرد یا گروهی باشد باید به فکر حل اساسی مشکل این تیم باشد. میلیون ها آدم با استقلال زندگی می‌کنند، با آن شاد و غمگین می‌شوند. چرا در این سه چهار سال اخیر هر زمان این تیم سر و سامان گرفت باید یک مشکل جدید برای آن ایجاد شود.

مدافع پیشین آبی پوشان خاطرنشان ساخت: اگر استراماچونی اعتراض می‌کند مشکل او شخصی نیست و مشکل کل تیم را بیان می‌کند که مشکل خودش هم جزئی از آن است. بعید می‌دانم هواداران استقلال این بار به سادگی با این بحران کنار بیایند و در صورتی که مشکل مالی تیم حل نشود چه بسا واکنش‌های شدیدی از سوی هواداران شاهد باشیم. 

صاحب جمعی گفت: فصل فشرده‌ای را پیش رو داریم که تیم‌های زیادی برای قهرمانی رقابت می‌کنند و منِ پیشکسوت به جرات می‌گویم در این بازارِ گرم رقابت، اگر مشکلی برای استقلال پیش نیاید شانس این تیم برای قهرمانی بیشتر از سایر رقبا می‌باشد. 

منبع: مهر

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها