واکنش رئیس کمیته انضباطی فوتبال به اعتراضات پرسپولیسی ها

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به اعتراض مسئولان و بازیکنان پرسپولیس بعد از دربی واکنش نشان داد و گفت: تنبیه بازیکن استقلال بر عهده فرشاد احمدزاده نبود.

واکنش رئیس کمیته انضباطی فوتبال به اعتراضات پرسپولیسی ها

اسماعیل حسن زاده درباره اعتراض مدیرعامل پرسپولیس مبنی بر اینکه سیاوش یزدانی مدافع استقلال به عمد با زانو به سر سیامک نعمتی زده است، گفت: ما عمد و سهو این حرکت را نمی دانیم. مگر وقتی داور به علی کریمی هافبک استقلال کارت قرمز داد، از انصاریفرد یا من و شما سئوال پرسید؟

وی ادامه داد: داور چه خوب، چه بد صحنه برخورد یزدانی و نعمتی را دید. این اتفاق زیر سایه داوری بود نه کمیته انضباطی. مسئول عمل در آن صحنه داور بود.

رئیس کمیته انضباطی با اشاره به درگیری فرشاد احمدزاده بازیکن پرسپولیس بعد از خطای یزدانی روی نعمتی، تاکید کرد: به چالش کشیدن تکالیف داور درست نیست. تنبیه آن بازیکن (بازیکن استقلال) بر عهده فرشاد احمدزاده نبود بلکه ابتدا بر عهده داور و سپس بر عهده ما به عنوان رکن قضایی فدراسیون است. یک بازیکن حق ندارد درگیر شود. قوانین فوتبال اجازه نمی دهد بازیکن، نفر خطاکار را تنبیه کند.

حسن زاده در خصوص صحبت های شجاع خلیل زاده مدافع پرسپولیس مبنی بر اینکه نمی داند به چه دلیل به کمیته انضباطی احضار شده است، گفت: طبق آیین نامه اجازه ندارم جزئیات پرونده ای که رسیدگی نکردیم را بگوییم. وقتی تخلفات خلیل زاده ابلاغ شود، ایشان دفاعیاتش را می نویسد. خلیل زاده را ارجاع می دهم به صحنه هایی که با داور وسط و کمک داور برخورد می کرد. تحقیر و اعتراض به داور با هر لحن و حرکتی تخلف است و اتفاقا تخلف مهمی است.

 

رئیس کمیته انضباطی که با برنامه «سلام صبح بخیر» گفتگو می کرد، در خصوص احضار گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس یادآور شد: این موضوع ارتباطی به دربی ندارد و مربوط به نشست خبری قبل از بازی است.

 

ارسال نظر

  • جعفری ارسالی در

    اقای حسن زاده دست زدن عارف غلامی برای داور غیر از توهین و مسخره کردن داور معنی دیگری هم داشت پس چرا اونا دعوت نکردید؟؟؟؟؟؟ غیر از تمایل شما به استقلال ایا دلیل دیگری دارد؟؟؟؟

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها