آزمون: من هرگز تسلیم نمی شوم

او با افتخار این خبر را تایید کرد و گفت: همسرم باردار است.

آزمون: من هرگز تسلیم نمی شوم

سردار آزمون مهاجم ملی پوش کشورمان شب گذشته به همراه بایرلورکوزن مقابل هرتابرلین خوش درخشید و موفق شد گل اول تیمش را به ثمر برساند تا تیمش با نتیجه 4 بر یک به پیروزی برسد.

آزمون بعد از این درخشش امروز با نشریه «بیلد» آلمان مصاحبه کرد و از درخشش دیرهنگامش در لورکوزن بعد از انتقال از زنیت به این تیم، گفت: من از لیگ دیگری آمدم، لیگ روسیه آنقدرها هم قوی نیست و یک تفاوت کلی با بوندس‌لیگا دارد. باید به آن عادت می کردم. اما اکنون همه چیز خوب است و من بسیار خوشحالم.

خوشحالی آزمون ورزشی نیست  بلکه در زندگی خصوصی هم خوشحال است. همانطور که ژست تشویقی او در برابر هرتا نشان داد، آزمون برای اولین بار پدر می شود. او شهریور سال گذشته با شریک زندگی‌اش آناهیتا ازدواج کرد. او با افتخار این خبر را تایید کرد و گفت: همسرم باردار است.

آزمون خیالش راحت شده پس از بیماری و مصدومیت، او در راه تبدیل شدن به مهره کلیدی لورکوزن است و درباره این موضوع گفت: من هرگز تسلیم نمی شوم. این فوتبال است ممکن است یک یا دو ماه بهترین روزهای خود را نداشته باشید. پس باید زنده بمانید و اجازه ندهید لحظات بد شما را از پا در بیاورند.

عملکرد خوب بایرلورکوزن در بازی های اخیر به موازات پیشرفت شخصی آزمون در عملکردش است، ستاره ایرانی در این زمینه، گفت: ما بسیار خوشحالیم، سه امتیاز قبل از بازی مقابل لیگ اروپا واقعا مهم بود. برای ما این برد در جایگاه جدول و بالا بردن اعتماد به نفس اهمیت داشت.

مهاجم ملی پوش کشورمان ادامه داد: اگر همیشه بازی نکنید، به عنوان یک مهاجم آسان نیست، برای 10 یا 20 دقیقه وارد زمین شوید. شما فقط زمانی وارد ریتم می شوید که برای مدت طولانی بازی کرده باشید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها