اعلام آخرین وضعیت سرمربی تیم امید پس از جلسه تاج و کاشانی

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال توضیحاتی در خصوص جلسه روز گذشته درخصوص تیم امید ارائه کرد.

 اعلام آخرین وضعیت سرمربی تیم امید پس از جلسه تاج و کاشانی

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال توضیحاتی در خصوص جلسه روز گذشته درخصوص تیم امید ارائه کرد.

امیر مهدی علوی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد جلسه روز گذشته مهدی تاج و حبیب کاشانی درخصوص برنامه‌های تیم ملی فوتبال امید کشورمان، اظهار داشت: در این جلسه محمود خسروی وفا(رئیس) مهدی محمدنبی نائب رئیس اول فدراسیون فوتبال و مناف هاشمی(دبیرکل کمیته ملی المپیک) هم حضور داشتند و درباره نحوه همکاری طرفین و برنامه‌های پیش رو تیم امید بحث و بررسی شد. همچنین مقرر شد به زودی جلسه دومی در ادامه مباحث قبلی برگزار شود. نحوه تعامل فدراسیون فوتبال با کاشانی نیز در جلسه دوم قطعی و نهایی خواهد شد.

وی درمورد آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم ملی امید و مطرح شدن نام گزینه‌هایی مثل حمید درخشان، توضیح داد:  فدراسیون برای تیم ملی امید 6-5 گزینه دارد و قرار شد در جلسه دوم که بین تاج و کاشانی برگزار می‌شود، در این خصوص تبادل نظر شود. در نهایت باید گزینه منتخب به هیات رئیسه بیاید تا اعضا در این خصوص تصمیم‌گیری کنند.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درخصوص مفقود شدن ایمیل‌های ارسالی به برخی اعضای این مجموعه و اینکه ظاهرا این ایمیل‌ها به جای قرار گرفتن در صندوق ورودی در صندوق ایمیل‌های پاک شده قرار می گیرد، گفت: این موضوع جزء اتفاقات عجیب و غریبی است که در 2 سال اخیر در فدراسیون فوتبال تکرار شده است. به همین دلیل ریاست فدراسیون به حراست دستور پیگیری داد. حراست فدراسیون نیز جلساتی را برگزار و برنامه‌ریزی کرد که چرا در این دو سال چنین اتفاقی رخ داده است. البته موضوع از نهادهای ذی‌ربط نیز در حال پیگیری است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها