محمدخانی: پرسپولیس از غیبت وحید امیری خیلی ضرر می کند.

واضح است کار پرسپولیس با تمیروف راه نمی افتد. او فصل گذشته به اندازه کافی فرصت داشت که خودش را نشان دهد اما فقط یک گل زد!

ستاره خط حمله پرسپولیس در دهه ۶۰ بر این باور است که پرسپولیس از غیبت وحید امیری خیلی ضرر می کند.

ناصر محمدخانی با بیان این جمله افزود: وحید امیری یک ستاره بی ادعا و در خدمت تیم است. او قادر است در چند پُست از دفاع چپ بگیرید تا هافبک چپ و حتی خط حمله به پرسپولیس کمک کند و این تیم از غیبت او همه جوره متضرر خواهد شد.

وی ادامه داد: به شخصه سبک فوتبال و اخلاق وحید امیری را خیلی می پسندم. او بازیکنی است که همه وجودش را در زمین گذاشته و هرگز کم فروشی نمی کند. وحید امیری کمرش را جراحی کرده و امیدوارم هر چه زودتر برگردد چرا که هم پرسپولیس و هم تیم ملی به این بازیکن کلیدی نیاز مبرم دارند.

مهاجم اسبق پرسپولیس با اشاره بر لزوم خرید مهاجم گلزن در این تیم گفت: بارها یحیی گل محمدی اعلام کرده است که مهاجم می خواهد . من می دانم آقای درویش و دوستانش در باشگاه برای خرید ستاره های کلیدی چقدر زحمت کشیدند اما نیاز سرمربی در حال حاضر خرید مهاجم است. من نمی خواهم خدای ناکرده بازیکنی را تخریب کنم اما واضح است کار پرسپولیس با تمیروف راه نمی افتد. او فصل گذشته به اندازه کافی فرصت داشت که خودش را نشان دهد اما فقط یک گل زد!

ناصرمحمدخانی خاطرنشان کرد: پرسپولیس مهاجم بزرگ می خواهد. این تیم از پیش از پیروزی انقلاب مرحوم همایون بهزادی و آقای حسین کلانی را داشت. همین طور زنده یاد صفر ایرانپاک که هنوز رکورددار گلزنی در دربی است. بعد از پیروزی انقلاب هم غلامرضا فتح آبادی، فرشاد پیوس، کریم باوی، مرتضی کرمانی مقدم، علی دایی، ادموند بزیک، جمشید شاه محمدی، مهدی طارمی، علی علیپور و خیلی های دیگر که شاید الان ذهن من یاری نکند. پرسپولیس باید مهاجم بزرگ داشته باشد. کسی که برای آقای گلی بجنگد و الان به نظر می رسد یحیی گل محمدی هم به این نتیجه رسیده باشد که نیاز به تقویت در این بخش دارد.

ستاره پیشین پرسپولیس در ادامه افزود: درحال حاضر هافبک های خوبی مثل سعید صادقی و مهدی ترابی در پرسپولیس بازی می کنند که قادرند هر مهاجمی را آقای گل لیگ برتر کنند. کنار این بازیکنان امید عالیشاه، سروش رفیعی، سیامک نعمتی، میلاد سرلک، کمال کامیابی نیا و ... بازی می کنند. اگر یک مهاجم هوشیار و گلزن حضور داشته باشد به راحتی در فصل آینده می تواند ۲۰ گل بزند. امیدوارم باشگاه هر چه زودتر در این زمینه اقدام کند.

ناصرمحمدخانی درپایان درخصوص ابقای دراگان اسکوچیچ نیز گفت: اتفاقات جالبی در مجموع نیفتاد و به نظرم بعد از شکست در دیدار دوستانه با الجزایر اقتدار سرمربی تیم ملی شکسته شد. اگر فدراسیون بنا داشت اسکوچیچ را ابقا کند بهتر بود حمایت بیشتری از سرمربی خود داشت اما متأسفانه چنین نشد. همه جا پر شد از این خبر که سرمربی کروات برکنار خواهد شد و بعد از دو، سه هفته انواع و اقسام گمانه زنی ها و معرفی گزینه های جانشینی اسکوچیچ این مربی ماندنی شد! به نظر من از این به بعد کار اسکوچیچ بسیار سخت تر از گذشته خواهد شد چرا که باید از نو خودش و اقتدارش را به ملی پوشان نشان دهد. امیدوارم این مربی کروات بتواند حواشی به وجود آمده را کنترل و نتایج خوبی در جام جهانی بگیرد چرا که برای همه ما تیم ملی مهم ترین است و هیچ چیزی مهم تر و با ارزش تر از تیم ملی نیست. به همین خاطر باید از سرمربی تیم ملی هرکسی هم که باشد حمایت کنیم.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها