تکلیف قیمت نان روشن شد

محمد حسن جلالی مدیرکل هماهنگی و نظارت آرد و نان بازرگانی دولتی گفت: با اجرای طرح هوشمندسازی تغییری در قیمت نان برای مصرف کننده ایجاد نمی‌شود.

به گزارش مستقل آنلاین؛ شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد: ۹۹ درصد واحد‌های نانوایی به کارتخوان مجهز شده‌اند که با اجرای فاز دیگر این طرح، هدررفت حوزه آرد و گندم به حداقل می‌رسد.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت بازرگانی دولتی ایران؛ محمد حسن جلالی مدیرکل هماهنگی و نظارت آرد و نان بازرگانی دولتی گفت: بنابر آمار تاکنون 99 درصد واحد‌های نانوایی به کارتخوان مجهز شده‌اند و یک درصد مشکل مالکیتی دارند.

وی  با بیان اینکه عملیات فازبندی اجرای طرح هوشمندسازی در هیچ یک از استان‌ها کامل نشده است، افزود: با اجرای طرح هوشمندسازی واحد‌های نانوایی تغییری در سهمیه ایجاد نشده و تنها جابه‌جایی در سهمیه واحد‌های کم فعالیت اتفاق افتاده است.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور آرد و نان بازرگانی دولتی گفت: تا زمانیکه طرح هوشمندسازی به طور کامل اتفاق نیفتد، نمی‌توان درصدی از صرفه جویی آرد و گندم اعلام کرد.

جلالی گفت: با اجرای طرح هوشمندسازی تغییری در قیمت نان برای مصرف کننده ایجاد نمی‌شود و مابه‌التفاوت قیمت یارانه‌ای و تمام شده توسط دولت به نانوایی‌ها پرداخت می‌شود.

 

بیشتر بخوانید:

تعیین رتبه های معلمان تا ۲ ماه دیگر برای رتبه بندی/ پرداخت مبالغ معلمان مهرآفرین قطعی شد

طرح ایران خودرو برای فروش فوری پژو 207 ویژه مادران در آبان 1401 + جدول و شرایط

طرح جدید بهمن دیزل در آبان 1401 اعلام شد + شرایط و جدول

جزییات تازه درباره افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان که قطعی شد

خبر خوب برای کارمندان/ تعطیلی زیاد شد!

مقایسه هزینه ها با حقوق 6 میلیونی بازنشستگان/ ۵۰ درصد سقوط معیشتی بازنشستگان در چند ماه!

افزایش حداقل یک میلیون تومانی حقوق شاغلان و بازنشستگان دولت/ برای دستمزد کارگران مذاکره می شود؟

همه فرهنگیان مشمول پرداختی مزایای رتبه اول رتبه‌بندی هستند

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها