خون‌آشامان سریالی ایران

مستقل آنلاین: سریال خوشنام مجموعه جدید تلویزیون با حضور بازیگران مطرح طنز به کارگردانی علیرضا نجف زاده در مرحله تصویر برداری است. برای اطلاع از زمان پخش سریال خوشنام و آشنایی با بازیگران این سریال با ما همراه باشید.

به گزارش مستقل آنلاین به نقل از اندیشه معاصر، سریال خوشنام مجموعه جدید تلویزیون با حضور بازیگران مطرح طنز به کارگردانی علیرضا نجف زاده در مرحله تصویر برداری است. قرار است این سریال از شبکه یک سیما پخش شود. ساخت این سریال به دلیل ابتلای برخی از عوامل به بیماری کرونا متوقف شده بود که در آخرین خبر ضبط این فیلم دوباره وارد فاز تولید شده است. برای اطلاع از زمان پخش سریال خوشنام و آشنایی با بازیگران این سریال با ما همراه باشید

خلاصه داستان خوشنام

خوشنام یک سریال طنز است که در خلاصه داستانش آمده: از مکافات عمل غافل نشو، گندم از گندم بروید جو ز جو !

 

زمان پخش سریال خوشنام

این سریال هنوز در مرحله تصویر برداری است و زمان پخش آن پس از پایان کار اعلام می‌شود.

ضبط این فیلم بعد از چند هفته که به علت درگیر شدن اغلب بازیگران و عوامل به بیماری کووید-۱۹ متوقف شده بود با شور و انرژی فراوان مجدد وارد فاز تولید شد و هم اکنون در لوکیشنی که خانه اصلی سریال است، مشغول به کار هستند.

سریال خوشنا م چند قسمت است؟

این سریال در ۳۰ قسمت و برای پخش از شبکه یک سیما آماده می‌شود.

زمان پخش سریال خوشنام+ بازیگران

اسامی بازیگران سریال خوشنام

لیست اسامی بازیگران سریال خوشنام هنوز تکمیل نشده است:

شهره لرستانی

هومن حاج عبداللهی

فریده سپاه منصور

سحر ولدبیگی

نیلوفر رجایی فر

محمدرضا داودنژاد

ساناز سماواتی

مهرداد ضیایی

الهه جعفری

سیامک ادیب

سلمان خطی

فرزاد حاتمیان

سیدرضا حسینی

پروین ملکی

مهری آل آق

سریال طنز «خوشنام»، این روز‌ها با بازی هومن حاجی‌عبداللهی در حال فیلمبرداری است. این مجموعه، نخستین تجربه تلویزیونی این بازیگر پس از ایفای نقش در سریال «پایتخت» است که برای پخش از شبکه یک سیما تولید می‌شود.

احمد زالی، تهیه‌کننده «خوشنام»، درباره از سرگیری تولید این سریال پس از مدتی تعطیلی، توضیح داد: «سریال ما بعد از یک وقفه چند هفته‌ای که به علت درگیر شدن اغلب بازیگران و عوامل به بیماری کوویدـ ۱۹ متوقف شده بود، هم‌اکنون در لوکیشنی که خانه اصلی سریال است، در حال فیلمبرداری است.»

او درباره ترکیب بازیگران این سریال گفت: «ایفای نقش شهرام، شخصیت اصلی سریال بر عهده هومن حاجی‌عبداللهی است. او توانایی خود را در سریال‌های کمدی نشان داده است، اما این‌بار ما از او خواستیم تا ایفای یک نقش چند وجهی را بر عهده بگیرد. حاجی عبداللهی برای رسیدن به این شخصیت سخت و جذاب، انصافا بسیار زحمت می‌کشد و برای ایفای نقش سنگ تمام گذاشت.»

زالی افزود: «شهره لرستانی هم در نقشی متفاوت ایفاگر شخصیت پروین، مادر شهرام است و بی‌تردید با توجه به تجربه و توان ایشان، شاهد اجرایی جذاب از او هم خواهیم بود. فریده سپاه‌منصور نیز بعد از سال‌ها به دعوت ما در شرایط سخت کرونایی به تلویزیون برگشته و ایفاگر نقش مهربان، مادربزرگ شهرام هست.»

این تهیه‌کننده ادامه داد: «شخصیت پروانه، خاله شهرام را سحر ولدبیگی بازی می‌کند که سابقه درخشان در ایفای نقش‌های طنز از او چهره محبوب نزد مخاطبان ساخته و انصافا یکی از بازی‌های درخشان ایشان را در این سریال شاهد خواهید بود.»

او گفت: «نیلوفر رجایی‌فر هم که در سریال پایتخت با نقش یک داعشی حضور پیدا کرد، به عنوان خاله کوچک‌تر شهرام، جلوی دوربین خواهد رفت.»

زمان پخش سریال خوشنام+ بازیگران

صحبت‌های تهیه کننده سریال خوشنام درباره آن

احمد زالی تهیه‌کننده سریال «خوشنام» درباره تولید این مجموعه گفت: طرح اولیه سریال اولین بار سال ۱۳۹۶ توسط محسن کیایی ارائه شد. طرح بسیار جذاب و داستان‌های شیرینی بود و در ذیل این متن داستانی اخلاقی و اجتماعی روایت می‌شد که می‌توانست محصول آن یک اثر جذاب با فضایی مفرح باشد.

وی ادامه داد: این طرح به گروه فیلم و سریال شبکه یک ارائه و کار نگارش توسط محسن کیایی و علی کوچکی آغاز شد. نگارش فیلمنامه حدوداً تا سال ۹۷ طول کشید و انصافاً برای ۳۰ قسمت زحمات زیادی کشیده شد. در نهایت ما سال ۹۹ با نزدیک شدن به زمان تولید با کارگردانان مختلفی برای ساخت این مجموعه گفتگو کردیم.

زالی بیان کرد: بعد از نهایی شدن فیلمنامه تصمیم گرفتیم سراغ چهره‌هایی برویم که در عرصه کمدی و طنز سابقه درخشان داشتند. ایفای نقش اصلی شهرام بر عهده هومن حاجی‌عبداللهی است. این بازیگر توانمند سال‌ها در سریال «پایتخت» توانایی خود را در ایفای نقش‌های کمدی و شیرین نشان داده و بر همگان استعداد و توانایی بازی او آشکار شده است، اما این بار ما از او خواستیم ایفای یک نقش چندوجهی را بر عهده بگیرد. حاجی‌عبداللهی برای رسیدن به این شخصیت سخت و جذاب بسیار زحمت کشید و سنگ تمام گذاشت.

زالی تهیه‌کننده سریال «خوشنام» در پایان یادآور شد: با یک تیم فنی و کاملا حرفه‌ای و کاربلد در حوزه‌های مختلف از جمله تصویر، صدا و … در پشت دوربین همراه با علیرضا نجف زاده به دنبال ایجاد لحظاتی خاطره انگیز برای مخاطبان شبکه یک سیما هستیم. همچنین کار انتخاب بازیگران این سریال کماکان ادامه دارد و با پیشرفت قصه و فیلمنامه درحال مذاکره با چهره‌های محبوب طنز هستیم که به زودی به ما اضافه خواهند شد.

لیست عوامل سریال تلویزیونی خوشنام

 • گروه نگارش؛ فیلمنامه اولیه: محسن کیایی و علی کوچکی، فیلمنامه نهایی: فهیمه سلیمانی.
 • گروه کارگردانی؛ کارگردان: علیرضا نجف زاده، دستیار اول کارگردان: امیر سلیم خانی، دستیاران: فرهاد فضلی، نگار نجف زاده
 • و محمدامین سلیمی راد، منشی صحنه: مهدیه درگاه نژاد، عکاس: آرشا عقیقی و پیام شادپور.
 • گروه برنامه ریزی؛ برنامه ریز: فرزین فتحی، دستیار برنامه ریز: فاطمه حسن لی.
 • گروه تهیه؛ تهیه کننده: احمد زالی، دستیار تهیه کننده: سعید شجاعی، مدیر امور رسانه: مجتبی احمدی، مشاور حقوقی: سید کمال سجادی.
 • گروه تولید و تدارکات؛ مدیر تولید: حمیدرضا سرپیران، مدیر تدارکات: مجید نامنی، دستیار تدارکات: مصطفی جعفری، همیار تدارکات: فرزاد گودرزی، ماشاالله جودکی، حسین فرهومندنژاد و محمد وطن چی.
 • گروه تصویر برداری؛ مدیر تصویربرداری: سجاد حیدری، تصویربردار: مصطفی معمار، دستیار اول تصویر: سهیل خباززاده، سرپرست گروه تصویربرداری: شمس حسن نژاد، دستیار تصویر: علی کوهی و امیرحسین صالحی.
 • گروه صدابرداری؛ مدیر صدابرداری: فرشید احمدی، دستیار صدا: مجتبی خیرآبادی، مسلم عبدالهی و احسان گودرزی.
 • گروه صحنه؛ طراح صحنه: حمید شهیری، دستیار یک طراح جاوید جاویدنیا، مدیر صحنه: مهران بهرامی، سرپرست تیم پیشرو: وحید تهرانی، دستیار صحنه: سعید یعقوبی.
 • گروه لباس؛ طراح لباس: زهره رحمانی، دستیار طراح: سیما فراهانی، احمد سلیمانی.
 • گروه گریم؛ طراح گریم: شهرام خلج، اجرای گریم: آقایان رضا نادی، اجرای گریم خانم ها: آذین دانش وزیری، دستیار گریم: سجاد کریمی.
 • گروه مونتاژ؛ تدوین گر: رضا بهارانگیز، دستیار تدوین: محمدحسین سرفرازی، اصلاح رنگ: محراب مشهدبان، صداگذار: مهدی جمشیدیان.
 • حمل و نقل: مهدی زحمتکش، جعفر نامنی، فیروزعلی قربانی، علیرضا حصارکی، مجید قانعی اردکانی، حمزه فرخزادی، محمد جلالی، غلامرضا رودابه، حسن دیجور، احمد قائم مقامی، سیدسلیم آراسته، احسان نامنی، حسین شعبانی نژاد، رضا نصیری.

 

منبع: اندیشه معاصر

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها