ماری به اندازه یک ساختمان 3 طبقه‌! + تصاویر

آناکوندای سبز رنگ با وزن ۵۵۰ پوند رکورد سنگین ترین مار جهان را در اختیار دارد! طول آنها می تواند به بیش از ۲۰ فوت برسد و ضخامت آنها به اندازه یک پا باشد. اندازه عظیم این مارها شوخی نیست!

ماری به اندازه یک ساختمان 3 طبقه‌! + تصاویر

به گزارش مستقل آنلاین؛ همانطور که در عنوان ذکر شد، زمان آن فرا رسیده است که سه مار برتر جهان بررسی شود. پیتون مشبک، آناکوندا و پیتون برمه ای سه مار بزرگ سیاره زمین هستند.

پیتون های مشبک به عنوان طولانی ترین مار در نظر گرفته می شوند. رکورد جهانی طول یک مار پیتون مشبک، ۳۲ فوت و ۹ و نیم اینچ است ( تقریبا ۱۰ متر ) مانند آناکوندای سبز، آنها نیز شناگران عالی هستند. دانشمندان حتی این حیوانات باورنکردنی را در دریا پیدا کرده اند. پیتون های مشبک شکارچیانی در کمین هستند و از حس بویایی قوی و اندام های خود برای یافتن وعده غذایی بعدی خود استفاده می کنند. اینها مارهای بسیار متنوعی هستند. چیز زیادی نمی تواند بین اندازه عظیم و مهارت های منحصر به فرد آنها مانع شود!

 

مار بسیار بزرگ (1)

 

آناکوندای سبز رنگ با وزن ۵۵۰ پوند رکورد سنگین ترین مار جهان را در اختیار دارد! طول آنها می تواند به بیش از ۲۰ فوت برسد و ضخامت آنها به اندازه یک پا باشد. اندازه عظیم این مارها شوخی نیست! آناکوندای سبز دوست دارد نزدیک آب باشد. حتی با وجود وزن و جثه بسیار زیادشان، شناگران عالی هستند. آنها در حال خوردن ماهی و حتی جگوار شکار شده اند.

 

مار بسیار بزرگ (3)

 

پیتون های برمه ای مارهای فوق العاده بزرگی هستند. طول آنها به ۲۳ فوت و وزن ۲۰۰ پوند می رسد! آنها منقبض کننده هستند و از اندازه بزرگ و قدرتمند خود برای فشار دادن طعمه خود قبل از خوردن استفاده می کنند. بزرگترین پیتون برمه ای که تا به حال ثبت شده ۲۷ فوت طول و ۴۰۳ پوند وزن داشت!

 

مار بسیار بزرگ (4)

 

منبع: awsfzoo/ خبرآنلاین

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.