مردم نگران قطعی آب در تابستان نباشند

عبدالجلال ایری ضمن تشریح نشست هفتگی کمیسیون عمران، گفت: بر اساس گزارش مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور، در تابستان امسال قطعی آب شرب برنامه‌ریزی شده، در هیچ یک از شهرهای کشور نخواهیم داشت.

عبدالجلال ایری سخنگوی عمران مجلس شورای اسلامی در  گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، در تشریح نشست کمیسیون متبوعش گفت: جلسه کمیسیون با دستور کار بررسی گزارش مسئولان وزارت نیرو در خصوص آب رسانی به شهرها و روستاهای دارای تنش آبی در تابستان  1401 بود.

وی افزود: در همین راستا کمیسیون میزبان اتابک جعفری معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور بود و وی طی گزارشی اقدامات وزارت نیرو برای مدیریت آب کشور را ارائه کرد و نمایندگان نیز با توجه به اهمیت موضوع و لزوم برنامه ریزی دقیق برای جلوگیری از قطعی آب و مدیریت منابع آبی در فصل گرما مطالبی را مطرح کرده و گزارش مسئولان وزرات نیرو در این خصوص را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند.

 ایری، خاطرنشان کرد: بر اساس گزارش مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور، در تابستان امسال قطعی آب برنامه‌ریزی شده، در هیچ یک از شهرهای کشور نخواهیم داشت.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، گفت: البته قرار بود وزیر نیرو در نشست کمیسیون عمران مجلس حاضر شود ولی با توجه به سفر رئیس جمهور ترکمنستان به ایران هیئت دولت یک جلسه فوق العاده ای برگزار کرد و وزیر نیرو نیز موظف یود در این جلسه حضور پیدا کند و از این رو آقای محرابیان  نتوانست در جلسه کمیسیون عمران مجلس حضور پیدا کند.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها