«فرخ نعمتی» به «خروج» حاتمی‌کیا نرسید

فرخ نعمتی گفت به دلیل پروژه همزمان، از حضور در فیلم سینمایی خروج ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا انصراف دادم.

«فرخ نعمتی» به «خروج» حاتمی‌کیا نرسید

سرویس فرهنگی مستقل آنلاینفرخ نعمتی بازیگری که کار در سینما را از سال ۱۳۶۳ با «زائر خلف»، و همکاری «یدالله نوعصری» آغاز کرد.

این بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر گفت به دلیل حضور همزمان در پروژه سربرون نتواسنتم با ابراهیم حاتمی‌کیا همکاری کنم.

میزان نوشت: فرخ نعمتی درخصوص پیشنهاداتی که برای حضور در سینما داشته گفت: واقعیت پیشنهاد زیاد است، گاهی پیشنهادات خیلی خوبی هم می شود اما به شخصه عادت ندارم به طور همزمان در چندین کار فعالیت کنم و ترجیح میدهم انرژی و تمرکز خود را صرفا برای یک پروژه بگذارم. 

وی با اشاره به پیشنهاد حضور در فیلم ابراهیم حاتمی کیا تاکید کرد: دو ماه پیش ابراهیم حاتمی کیا برای بازی در فیلم «خروج» با من تماس گرفت، به دفترش رفتم و حتی صحبت های اولیه را انجام دادم اما متاسفانه به دلیل اینکه برای جشن سربرون آفیش شده بودم نتوانستم در خروج بازی کنم. 

نعمتی با تاکید بر توانایی حاتمی کیا در کارگردانی سینما اذعان کرد: واقعا متاسفم که نتوانستم در خروج حاتمی کیا بازی کنم، این فیلم فرصت جذابی برای من بود و به شدت دوست داشتم که کار با حاتمی کیا را تجربه کنم اما تعهد کاری باعث شد تا پروژه خروج را با وجود علاقه زیادی که داشتم رد کنم.

خروج تازه ترین محصول مرکز فیلم و سریال سازمان اوج پس از طی مراحل پیش تولید، دو ماه قبل با حضور عوامل در گچساران جلوی دوربین رفته است.

این فیلم بیستمین اثر ابراهیم حاتمی کیا در مقام کارگردان در سینمای ایران است.

 

 

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها