همزمان با روز کار و کارگر انجام شد؛ 

دیدار مدیرعامل شستا با کارگران پالایشگاه روغن‌سازی ایرانول

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) همزمان با روز جهانی کارگر از پالایشگاه روغن سازی شرکت نفت ایرانول و مجتمع ظروف‌سازی و بسته‌بندی این مجموعه بازدید و با کارگران این مجموعه دیدار کرد.

محمد رضوانی فر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) عصر روز چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه همزمان با روز جهانی کار و کارگر از پالایشگاه روغن سازی شرکت نفت ایرانول و مجتمع ظروف‌سازی و بسته‌بندی این مجموعه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول؛ در این بازدید محمد رضوانی فر، از بخش‌های مختلف پالایشگاه روغن سازی ایرانول شامل واحدهای عملیاتی، مخازن و بلندینگ، ظروف‌سازی و پروژه فیلترها بازدید و‌ در جریان روند فعالیت‌های واحدهای مختلف قرار گرفت.

همچنین وی با حضور در سالن کنفرانس این پالایشگاه از نزدیک در جریان راه‌اندازی سامانه هوشمند تجاری(BI) قرار گرفت و از این سامانه رونمایی کرد.

در ادامه این بازدید رزاقی سرپرست شرکت نفت ایرانول توضیحاتی در مورد ظرفیت و‌ میزان تولید و همچنین برنامه‌های فروش به ایشان ارائه نمود.

گفتنی است؛ رضوانی‌فر در این بازدید با اهدای شاخه گلی به کارگران ایرانول از زحمات آنها همزمان با ایام روز جهانی کار و کارگر تقدیر و تشکر کرد و افطار را میهمان کارگران و مدیران این شرکت بود.

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها