شیما قوشه وکیل شاکیان خبر داد

تازه‌ترین خبر از پرونده هنرمندی که به 300 زن تجاوز کرد

شیما قوشه: پرونده کیوان امام ‌وردی برای رسیدگی به اتهام افساد فی‌الارض به شعبه ۲۸دادگاه انقلاب تهران ارجاع شد. تاکنون ۳۰ نفر از کیوان امام‌وردی شکایت و از میان آنها ۱۰ نفر در مواجهه‌ حضوری با متهم او را شناسایی کرده‌اند.

به گزارش مستقل آنلاین شیما قوشه وکیل شاکیان پرونده تجاوز کیوان امام توئیت کرد:

پرونده کیوان امام‌وردی برای رسیدگی به اتهام افساد فی‌الارض به شعبه ۲۸دادگاه انقلاب تهران ارجاع شد. درمورد شکایت شکات خصوصی مبنی بر زنای به عنف هم قبلا گفتم که دادگاه کیفری۱، آنرا مقدمه افساد تعبیر کرده و عدم صلاحیت به شایستگی انقلاب صادر کرده بود. متهم همچنان در بازداشت است.

کیوان امام‌وردی اوایل شهریور ماه در پی افشاگری ده‌ها زن در توئیتر و اینستاگرام بازداشت شد. 

 همه این کاربران می‌گویند کیوان امام بعد از دعوت آن‌ها به خانه‌اش، آن‌ها را با مشروب بیهوش کرده و مورد تجاوز قرار داده است.

پس از افزایش روایت‌های مشابه از تجاوز این مرد، او توسط پلیس تهران دستگیر شد. فرمانده پلیس تهران گفت: تاکنون ۳۰ نفر از کیوان امام‌وردی شکایت و از میان آنها ۱۰ نفر در مواجهه‌ حضوری با متهم او را شناسایی کرده‌اند. اما به گزارش خبرگزاری برنا، مقام انتظامی ایران گفته که از مخفی‌گاه متهم فیلم‌هایی از تجاوز او به ۴۶ دختر کشف شده است.

به گفته رحیمی، «شاکیان این پرونده دختران جوانی ‌اهل تهران و برخی از شهرستان‌ها هستند و حتی برخی از آنها از خارج از کشور با دادسرا تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کرده‌اند».

فرمانده پلیس تهران همچنین گفت: کیوان امام‌وردی به بیش از ۳۰۰ مورد تجاوز اعتراف کرده است.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها