دستگیری شیطان قصرقند / کلاهبرداری با فروش سوالات کنکور

فرمانده انتظامی شهرستان قصرقند از دستگیری فرد متهم به کلاهبرداری 200میلیون تومانی با ترفند فروش سوالات کنکور در فضای مجازی خبر داد.

سرهنگ "محمد خبازی فرمانده انتظامی شهرستان قصرقند اظهار داشت: در پی دریافت خبری از پلیس فتا ناجا مبنی بر اینکه فرد یا افرادی اهل و ساکن این شهرستان با راه اندازی کانالی تلگرامی با ادعای فروش سوالات امتحان نهایی و سوالات کنکور اقدام به کلاهبرداری مبالغی از افراد ساده لوح کرده اند موضوع دستگیری این فرد در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مخفیگاه این فرد شناسایی و متهم داخل مخفیگاهش دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قصرقند تصریح کرد: با دستگیری این متهم ۲۵ ساله و در تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص شد که او چند ماه قبل از طریق بازی‌های آنلاین رایانه‌ای با فردی اهل یکی از استان‌های غربی کشور آشنا و این فرد پس از چند ماه دوستی، پیشنهاد پرداخت ۵۰ میلیون تومان پول را در ازاء در اختیار گذاشتن کارت بانکی و سیم کارت تلفن همراه به وی می‌دهد.

سرهنگ خبازی ادامه داد: با موافقت متهم، فرد مذکور شروع به کلاهبرداری با حساب بانکی و سیم کارت او از مردم در فضای مجازی می‌کند که با بررسی صورت گرفته تا کنون بیش از ۲ میلیارد ریال با ترفند فروش سوالات کنکور و سوالات امتحانات نهایی از شهروندان کلاهبرداری کرده است.

وی با اشاره به مسدود سازی شماره حساب متهم و معرفی او به مراجع قضائی با بیان اینکه مسئولیت هرگونه سوء استفاده از کارت بانکی و یا سیم کارت افراد برعهده صاحب حساب و مالک سیم کارت می‌باشد از شهروندان خواست فریب افراد شیادی را که با پیشنهاد پرداخت پول در خواست در اختیار گرفتن کارت بانکی و سیم کارت تلفن همراه شما را دارند نخورده ودر صورت برخورد با این گونه افراد سریعا با تماس ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها