سقوط مرگبار مینی بوس به دره در پالنگان + عکس

ساعاتی پیش یک اتوبوس به دره سقوط کرد. این مینی بورس که در پالنگان دچار حادثه شد در حال امداد رسانی به آن هستند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان، پیام جلالی مدیرعامل این جمعیت درباره این حادثه گفت: پس از اعلام وقوع سانحه توسط اورژانس ۱۱۵ با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر در  روز پنجشنبه ۱۱ شهریورماه ۱۴۰۰ و درخواست پشتیبانی عملیات از جمعیت هلال احمر؛ بلافاصله ۵ تیم امداد و نجات هلال احمر شهرستانهای کامیاران و سروآباد شامل ۳ آمبولانس، ۲ خودرو کمک دار و یک خودرو مجهز به ست امدادونجات به محل حادثه اعزام شدند و با همکاری دیگر عوامل امدادی نسبت به انتقال مصدومین حادثه به بیمارستان‌های کامیاران و سنندج اقدام کردند.

IMG-20210902-WA0076_crop

وی تصریح کرد: در این حادثه که در کیلومتر ۵۲ جاده‌ی پلنگان به ترین به وقوع پیوست متاسفانه همه‌ی سرنشینان یک دستگاه مینی‌بوس که از مریوان عازم منطقه بودند کشته و زخمی شدند.
 
وی تاکید کرد: همه‌ی سرنشینان مینی بوس ساکن یکی از روستاهای مریوان بوده و متاسفانه در جاده‌ی پالنگان به این حادثه‌ی مرگبار دچار شدند.
 
دکتر پیام جلالی تاکید کرد: با توجه به بالا بودن تعداد افراد مصدوم همه ی امکانات خودریی و تیم های موجود در شهرستان کامیاران شامل ۱۵ نفر نجاتگر به سر صحنه اعزام شده و به مصدومین کمک رسانی کردند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان اضافه کرد: پس از انتقال مصدومین به بیمارستان کامیاران به دلیل وخامت حالشان، یکی از مصدومین توسط آمبولانس جمعیت هلال احمر به سنندج منتقل شد.

 

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها