سه ترفند جذاب برای گوشی اندروید/ویندوز را از طریقی اندروید کنترل کنید

دنیای تکنولوژی هر روز و هز ساعت پیشرفت کرده و این فناوری های جدید زندگی را برای ما بسیار راحت تر کرده است.

 خاموش کردن اصلاح خودکار املای کلمات

این یکی از مواردی است که بسیاری از کاربران با آن دردسر دارند و بسیاری به دنبال راهی برای غیر فعال کردن این قابلیت هستند. برای خاموش کردن این قابلیت کافی است به تنظیمات گوشی خود بروید و از قسمت Language and Input تنظیمات کیبورد اندروید – Android Keyboard – را انتخاب و گزینه Auto Correction را به حالت خاموش تغییر وضعیت دهید.

شماره موبایل شما در تنظیمات پیدا میشود!

تا به حال برای شما هم پیش آمده است که شماره یکی از سیم کارت های مورد استفاده در گوشی خود را فراموش کرده باشید؟ نگران نباشید چون با یک راهکار ساده میتوانید شماره سیم کارت خود را در گوشی اندروید پیدا کنید. به تنظیمات گوشی بروید و در قسمت About سپس Status و بخش Sim Status میتوانید شماره سیم کارت خود را بیابید.

کنترل ویندوز از طریق گوشی اندروید

این امکانی است که البته از طریق یک اپلیکیشن خارجی فعال میشود و به وسیله آن میتوانید کنترل کامل ویندوز را در بر روی لپتاپ یا PC در دست بگیرید. نام این اپلیکیشن Microsoft RDP است و از طریق فروشگاه اندروید قابل دریافت است. این ابزار کنترل کامل ویندوز را از طریق ریموت در اختیار شما میگذارد و برای فعال کردن آن نیاز به نصب هیچ برنامه ای بر روی ویندوز نیست. تنها با این اپلیکیشن و IP میتوانید یک ریموت کنترل بر ویندوز داشته باشید.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها