جسد نوزاد چهار ماه در اتومبیل

کشف جسد نوزاد چهار ماهه توسط نیرو‌های امنیتی شهر زرقا در یک ماشین پارک شده در منطقه روسایفا بوده است.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از alalam، یک دختر بچه که توسط مادرش و بیش از ۴ ساعت در وسیله نقلیه در شهر زرقا، در جنوب امان، پایتخت اردن فراموش شده بود، به طرز دردناکی درگذشت. به گفته منابع آگاه، سرویس‌های امنیتی گزارشی از خفگی یک دختر بچه دریافت کرده اند. به محض رسیدن نیرو‌های امنیتی به محل، مشخص شد که یک دختر بچه ۴ ماهه در داخل ماشین مادرش که در مکانی برای پارک خودرو‌ها در منطقه روسایفا در نزدیک شهر زرقا پارک شده بود، جان باخته است.

پس از دستور دادستان عمومی، کالبد شکافی روی بدن این دختر در بخش پزشکی قانونی در بیمارستان شاهزاده فیصل زرقا انجام و مشخص شد که علت مرگ رفلاکس و استفراغ بوده که باعث خفگی وی شده است. سپس برای تکمیل مراحل دفن، جسد به خانواده اش تحویل داده شد.

نوزاد ۴ ماهه

بر اساس تحقیقات انجام شده، مادر این دختر کارمند یک اداره دولتی در زرقا است و دو فرزند دیگر دارد. او قبلاً دختر را نزد عمه اش می‌گذاشت، اما بعد از اینکه او کار پیدا کرد، فرزندش را به محل کار خود می‌برد. محل کار او دارای یک مهد کودک است که به مراقبت از فرزندان کارکنان موسسه می‌پردازد، اما او دختر را در صندلی عقب داخل وسیله نقلیه گذاشته و رفته بود.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها