حمله تند شقایق فراهانی به بهاره رهنما + فیلم و عکس

انتقاد تند و حمله بی سابقه شقایق فراهانی خواهر بزرگتر گلشیفته فراهانی به بهاره رهنما را در ادامه مطلب مشاهده می کنید.

حمله تند شقایق فراهانی به بهاره رهنما + فیلم و عکس

شقایق فراهانی فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم‌نیا، و خواهر گلشیفته فراهانی، بازیگران سینما و تلویزیون است.شقایق فراهانی در کودکی همراه پدر و مادرش (بهزاد فراهانی و فهیمه رحیمی نیا) به بازی در تئاتر پرداخت.

انتقاد تند و حمله بی سابقه شقایق فراهانی خواهر بزرگتر گلشیفته فراهانی به بهاره رهنما را در ویدیوی زیر ببینید : 

اعترافات صادقانه شقایق فراهانی مقابل مهران مدیری - خبرآنلاین

 

شقایق فراهانی فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم‌نیا، و خواهر گلشیفته فراهانی، بازیگران سینما و تلویزیون است.شقایق فراهانی در کودکی همراه پدر و مادرش (بهزاد فراهانی و فهیمه رحیمی نیا) به بازی در تئاتر پرداخت.با حضوری کوتاه در فیلم « لیلا » به سینما آمد اما تنها در فیلم « چتری برای دو نفر » توانست توانایی های خود را به نمایش بگذارد. بازی او در این فیلم کاملا بر بازی بازیگران مقابلش – رضا کیانیان و هدیه تهرانی – برتری دارد.

 

با بازی خوبش در فیلم « پروانه » در سطح بین المللی هم توانست موفق شود.

 

پدر و مادر شقایق فراهانی

 

شقایق فراهانی و پدر و مادرش

 

 شقایق فراهانی,بیوگرافی شقایق فراهانی

 

 بیوگرافی شقایق فراهانی+  تصاویر شقایق فراهانی

 

 شقایق فراهانی,بیوگرافی شقایق فراهانی

 

  تصاویر شقایق فراهانی

 

پدر و مادر شقایق فراهانی

 

شقایق فراهانی و پسرش سام

 

 شقایق فراهانی,بیوگرافی شقایق فراهانی

 

  بیوگرافی شقایق فراهانی+  تصاویر شقایق فراهانی

 

پدر و مادر شقایق فراهانی

 

تصاویر شقایق فراهانی و پسرش سام

 

شقایق فراهانی,بیوگرافی شقایق فراهانی

 

 تصاویر شقایق فراهانی

 

شقایق فراهانی,بیوگرافی شقایق فراهانی

 

شقایق فراهانی فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم‌نیا، بازیگران سینما و تلویزیون است

 

شقایق فراهانی در خانواده‌ای رشد کرده که هنر و اهمیت به آن یکی از اولویت‌های اصلی بوده و تک‌تک‌ اعضای این خانواده در عرصه‌های هنری، به مدارج بالایی رسیده‌اند. او که فرزند و تربیت‌شده اساتیدی چون استاد بهزاد فراهانی و استاد فهمیه رحیم‌نیا می‌باشد، خودش در 20سالگی مادر شده است و حالا سال‌هاست که در کنار هنر بازیگری، هنر مادرشدن را نیز در زندگی‌اش به نمایش گذاشته. صحبت‌های او درباره کار، خانواده و زندگی بسیار جذاب و دوست‌داشتنی است.

 

متفاوت و باورپذیر

 

شقایق فراهانی:  بدون شک خیلی از دوستان و همکاران من در عرصه بازیگری دوست دارند در نقش‌های متفاوت از کارهای قبلی‌شان حضور داشته باشند چرا که کلیشه شدن برای هیچکس خوشایند نیست. من هم دوست دارم نقش‌های متفاوتی بازی کنم و از طرف دیگر دوست دارم نوع بازی‌ام برای مخاطب باورپذیر باشد. این موضوع را قبلا هم گفته‌ام که اگر مخاطب هنگام تماشای فیلم این حس را داشته باشد که من برایش فقط نقش بازی می‌کنم، من شکست خورده‌ام!

 

از غم نان تا عشق

 

من کارهای متعددی را بازی کرده‌ام که بیشترشان را دوست دارم. جاهایی بوده که به عللی مانند همان غم ‌نان معروف یا رودربایستی رفته‌ام سر یک فیلم اما نمی‌توانم بگویم همه کارهایم را این‌طوری انتخاب کرده‌ام. خیلی از کارهایی را که بازی کرده‌ام واقعا دوست دارم و برای‌شان زحمت کشیده‌ام.

 

الگویی برای همیشه

 

شقایق فراهانی:  در میان بازیگران، چهره‌های مختلفی بوده‌اند که هنر و توانایی‌های‌شان را قبول داشتم ولی چندان به این مساله که الگویی داشته باشم، فکر نکرده‌ام. بازیگر باید خودش باشد؛ نه حتی کپی خوب یک نمونه قبلی. اصلا زیبایی بازیگری به همین تنوع آن است نه تکرار شدن‌های متوالی. با این ‌همه سوسن تسلیمی را یکی از بهترین‌ها می‌دانم که حتی سال‌ها بعد از آنکه در سینمای ما حضور ندارد اما هنرش مانند اثری پررنگ و تازه در بازیگری می‌درخشد.

 

شقایق فراهانی در خانواده‌ای رشد کرده که هنر یکی از اولویت‌های اصلی آنها بوده

 

زنان سرزمین من

 

به زن‌های مهمی که در سینما اثرگذار بوده‌اند احترام می‌گذارم. به نظرم خود ما باید به ارزش زن اضافه کنیم. من هر نقشی را بازی نمی‌کنم و در زندگی هم به زن بودن خودم افتخار می‌کنم. از اینکه بروم در کاری یک زن بی‌تاثیر و خنثی باشم حذر می‌کنم و دوست ندارم زن را چیزی در حد گلدان و مبل و... در صحنه پایین بیاورم که تاثیری در فیلم ندارد و فقط ابزار است. برای همین زنانی را که در سینما برای رشد جایگاهشان تلاش کرده‌اند دوست دارم و به آنها احترام می‌گذارم؛ چه بازیگر، چه کارگردان، چه نویسنده، چه در هر رشته دیگری که کار کرده‌اند.

 

به دنبال استعداد

 

در خانه ما هر کسی استعدادش در زمینه‌ای بیشتر بود. برادرم در طراحی و نقاشی و من هم در بازیگری. برای همین وقتی می‌خواستیم وارد فضای بازیگری شویم، پدر و مادرم با حضور ما در سینما و این رشته خیلی موافق نبودند. البته در نهایت آدم‌ها خودشان مسیر خودشان را پیدا می‌کنند و اتفاق‌های خوبی را تجربه می‌کنند، چیزی که شاید در آن سال‌ها برای من کمتر رخ داد.

 

مادری کم سن و سال

 

شقایق فراهانی:  مادر شدن از آن حس‌هایی است که تا تجربه نکنید نمی‌توانید درباره‌اش صحبت کنید. این اتفاق بزرگ‌ترین اتفاق در زندگی یک زن است. من خیلی زود و در 20 سالگی مادر شدم و بابت آن بسیار خوشحالم. شما با آمدن فرزند چیزهایی را به دست می‌آورید که با هیچ‌چیز در دنیا قابل مقایسه نیست. من در زندگی به لحظات سختی رسیدم که اگر وجود پسرم، سام نبود واقعا نمی‌توانستم تحمل کنم. جالب است که مادر شدن، یک دفعه شما را بزرگ می‌کند و من آن زمان حس نمی‌کردم 20 ساله هستم.

 

به خاطر پسرم

 

بی‌شک جاهایی بوده که من نتوانستم آن‌طور که باید برای سام مادری کنم اما این در زندگی همه روی می‌دهد و نمی‌توان گفت صرفا زنان بازیگر یا مردان بازیگر در مورد بچه‌های خود کوتاهی می‌کنند. به دنیا آوردن یک بچه آن‌قدر مسوولیت بزرگی است که شما همیشه نگرانید نتوانید درست از پس آن بربیایید. من گاهی نتوانستم خواسته‌های به‌جای پسرم را انجام دهم اما سعی کرده‌ام به اشکال دیگر، این نبودن‌ها را جبران کنم.

 

بازیگران لوکس و پولدار

 

 بازیگری همیشه برای خیلی از مردم یک مرحله از ترقی مالی به حساب آمده که فکر می‌کنند بازیگرها پول‌های آنچنانی و خانه‌های لوکس و زندگی اشرافی دارند. اما واقعا درصد کمی از جامعه بزرگ هنری از خودشان خانه دارند. عده زیادی از آنها حتی هنوز بعد از سال‌ها مستاجر هستند و اگر اتفاقی برای‌شان بیفتد یک بیمه ساده هم ندارند. فکر می‌کنید چند بازیگر پشتوانه مالی خوبی دارند که اگر در سال به هر علتی کاری به آنها پیشنهاد نشد به راحتی و با آرامش و بی‌دغدغه زندگی خود را سپری کنند. ما درست برعکس جهان رفتار می‌کنیم و هنرمندان‌مان فقط یک ظاهر لوکس دارند.

 

پذیرفتن واقعیت‌ها

 

شقایق فراهانی:  باید منطقی صحبت کنم و واقعیت‌ها را بگویم. من هم مانند هر مادر دیگری با فرزندم دچار چالش‌هایی شده‌ام و هیچکس نمی‌تواند بگوید که هرگز با فرزندش دچار مشکل نشده است ولی همیشه سعی کرده‌ام این چالش‌ها را مدیریت و آنها را برطرف کنم چرا که با از بین بردن هر مشکل، مهر میان مادر و فرزند بیشتر و محکم‌تر می‌شود

 

رهاتر از رهایی

 

نباید زندگی را سخت بگیریم. گاهی نباید به چیزهایی که داریم آن‌قدر وابسته شویم که نه‌تنها نبودشان بلکه حتی فکر نبودشان هم ما را آزار بدهد. خوب است کمتر خودمان را با زنجیرهای دست و پاگیری که اجازه نمی‌دهند لذت ببریم و راحت و آسوده نفس بکشیم، این طرف و آن‌طرف بکشیم. ما فقط یک‌بار به دنیا می‌آییم و باید تا آنجا که می‌شود خوب باشیم و خوب زندگی کنیم. خوب زندگی کردن فقط وابستگی‌ها و داشته‌های مادی نیست. باید عاشق بود. باید زندگی کرد و ارزش لحظه‌ها را درک کرد. باور کنید می‌شود بدون خیلی چیزها زندگی کرد و کمبودی هم حس نکرد.

 

شقایق فراهانی در کودکی همراه پدر و مادرش به بازی در تئاتر می پرداخت

 

      

 

فیلم‌ها   شقایق فراهانی

 

سینمایی

 

* پشت دیوار سکوت(۱۳۹۵)

 

* آزاد به قید شرط (۱۳۹۵)

 

* انزوا (۱۳۹۵)

 

* خانه کاغذی (۱۳۹۵)

 

* دعوتنامه (۱۳۹۵)

 

* نیمکت (۱۳۹۵)

 

* آبنبات چوبی (۱۳۹۴)

 

* دربست (۱۳۹۴)

 

* نقطه کور (۱۳۹۴)

 

* گذر موقت (۱۳۹۴)

 

* ارغوان (۱۳۹۳)

 

* افسونگر (۱۳۹۲)

 

*  به تهران خوش آمدید (۱۳۹۲)

 

* خانوم (۱۳۹۲)

 

* خواب زده‌ها (۱۳۹۲)

 

* رستاخیز (۱۳۹۲)

 

* سایه روشن (۱۳۹۲)

 

* کلاشینکف (۱۳۹۲)

 

* متروپل (۱۳۹۲)

 

* بی خداحافظی (۱۳۹۰)

 

* تجریش ناتمام (۱۳۹۰)

 

* خنده در باران (۱۳۹۰)

 

* گناهکاران (۱۳۹۰)

 

* باغ قرمز (۱۳۸۸)

 

* محاکمه در خیابان (۱۳۸۷)

 

* وقتی همه خوابیم (۱۳۸۷)

 

* دل‌شکسته (۱۳۸۷)

 

* دایناسور (۱۳۸۶)

 

* مظفرنامه (۱۳۸۶)

 

* مقلد شیطان (۱۳۸۵)

 

* مهمان (۱۳۸۵)

 

* نصف مال من، نصف مال تو (۱۳۸۵)

 

* راه طی شده (۱۳۸۴)

 

* صحنه جرم، ورود ممنوع! (۱۳۸۴)

 

* قلقلک (۱۳۸۴)

 

* شارلاتان (۱۳۸۳)

 

* پروانه‌ای در باد (۱۳۸۲)

 

* آدمک‌ها (۱۳۸۰)

 

* سیندرلا (۱۳۸۰)

 

* چتری برای دو نفر (۱۳۷۹)

 

* راز شب بارانی (۱۳۷۹)

 

* سمفونی تاریک (۱۳۷۹)

 

* شب‌های تهران (۱۳۷۹)

 

* شهرت (۱۳۷۹)

 

* صدای سخن عشق (۱۳۷۹)

 

 * طوطیا (۱۳۷۷)

 

* عشق کافی نیست (۱۳۷۷)

 

* مهره (۱۳۷۶)

 

* لیلا (۱۳۷۵)

 

سریال 

 

سال نام نقش کارگردان

 
۱۳۹۳ فوق سری سهیلا مهدی فخیم زاده
۱۳۹۳ انقلاب زیبا مانیا تهرانی بهرنگ توفیقی
۱۳۹۲ ماتادور هانا فرهاد نجفی
مادرانه مریم زمان جواد افشار
۱۳۸۳ کلاه پهلوی مه لقا ضیاءالدین دری
۱۳۸۲ آخرین آواز ققنوس آناهیتا مسعود تکاور
۱۳۸۰ خانه پدری سارا فریدون حسن پور

      

 

تصاویر  شقایق فراهانی

 

 شقایق فراهانی,بیوگرافی شقایق فراهانی

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها