تکلیف بازی آسیایی پرسپولیس مشخص شد

در حالی که به نظر می‌رسید بازی نمایندگان کشورمان در هفته سوم لیگ قهرمانان لغو شود اکنون با اعلام مدیر روابط بین‌الملل باشگاه پرسپولیس بازی پرسپولیس برگزار می‌شود.

تکلیف بازی آسیایی پرسپولیس مشخص شد

رسانه‌های عربستانی مدعی شدند کنفدراسیون فوتبال آسیا در نظر دارد تا ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 را لغو کند و تصمیم گیری در این خصوص طی روزهای پیش رو به صورت قطعی اعلام خواهد شد.

 

به دنبال شیوع این ویروس در کشور ایران، اکنون تیم التعاون عربستان به عنوان رقیب تیم پرسپولیس در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا خواستار تعویق این دیدار شده است.

 

مدیر روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس در خصوص لغو بازی پرسپولیس اذعان داشت: "با توجه به آخرین نامه‌ای که از کنفدراسیون فوتبال آسیا داشتیم مقرر شد بازی ما با التعاون در روز مقرر در ورزشگاه الوصل برگزار گردد،  کنفدراسیون از ما خواست تا زمان برگزاری بازی را اعلام نماییم و ما هم با توجه به اوقات شرعی رمان پیشنهادی را به فدراسیون فوتبال اعلام کردیم تا فدراسیون آن را به AFC  اعلام نمایید و تاکنون بااعلام رسمی ‌AFC  بازی قرار شده در زمان مقرر برگزار شودو ما هیچ نامه‌ای مبنی بر لغو بازی نداشته‌ایم".

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها