ترکیب پرسپولیس برابر الدحیل مشخص شد

یحیی گل محمدی نسبت به دیدار دربی چهار تغییر در ترکیب تیمش شکل داده است.

ترکیب پرسپولیس برابر الدحیل مشخص شد

به گزارش مستقل آنلاین به نقل از ورزش سه، پرسپولیس در شرایطی اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان را برگزار خواهد کرد که یحیی گل محمدی ترجیح داده نسبت به آخرین بازی این تیم در لیگ برتر و برابر استقلال، چهار تغییر در ترکیب تیمش شکل دهد.


سیدجلال حسینی، کمال کامیابی نیا، محمد انصاری و کریستین اوساگوآنا چهار بازیکنی هستند که در دیدار برابر الدحیل از ترکیب اصلی تیم نسبت به آخرین بازی خارج شده‌اند.


علیرضا بیرانوند و جنگ دوباره برای رویای بزرگ


دو حضور قبلی گلر شماره یک پرسپولیس در لیگ قهرمانان با اتفاقات بزرگی برای او همراه بوده است و او اینبار نیز در ترکیب اصلی تیمش در این رقابت‌ها حاضر خواهد شد. جدال با مانژوکیچ به عنوان ستاره اصلی رقیب، بزرگترین جالش علیرضا بیرانوند محسوب خواهد شد.

 

بازگشت شجاع و حضور نادری


با خروج محمد انصاری و سیدجلال حسینی از ترکیب اصلی، شجاع خلیل زاده و محمد انصاری به ترکیب اصلی سرخپوشان وارد شده‌اند و در سمت راست نیز مهدی شیری و در قلب دفاعی محمدحسین کنعانی زادگان ترکیب چهار نفره خط دفاعی پرسپولیس را شکل خواهند داد.

 

عناصر سرعت و تکنیک به دنبال ضدحملات کشنده


در خط میانی نیز محسن ربیع خواه و بشار رسن به ترکیب اصلی وارد شده‌اند تا در کنار احمد نوراللهی و مهدی ترابی ضمن از کار انداختن خط میانی حریف به دنبال سود بردن از ضدحملات برای دستیابی به گل در این جدال باشند. بشار رسن بعد از گلزنی برابر استقلال اکنون با روحیه بالایی خود را مهیای این جدال کرده است و ربیع خواه اولین تجربه خود در ترکیب تیم تحت هدایت یحیی گل محمدی را پشت سرخواهد گذاشت.

 

زوج ایرانی در خط حمله


علی علیپور و وحید امیری در خط حمله پرسپولیس حاضر شده‌اند که این مساله باعث شده تا کریستین اوساگوآنا نیمکت نشین شود. دو بازیکنی که باید با بالاترین حد تمرکز و فرصت طلبی به دنبال سود بردن از موقعیت‌های شاید کم تعداد خود در این بازی برای رسیدن به گل باشند و باید دید چه نتیجه‌ای در پی خواهد داشت.

 

ترکیب پرسپولیس:


علیرضا بیرانوند
شجاع خلیل زاده
محمدحسین کنعانی زادگان
مهدی شیری
محمد نادری
احمد نوراللهی
محسن ربیع خواه
مهدی ترابی
بشار رسن
علی علیپور
وحید امیری


دیدار دو تیم الدحیل و پرسپولیس در استادیوم عبدالله بن خلیفه و با قضاوت عزیز عظیموف از ساعت 18:45 برگزار خواهد شد و قادر خواهید بود با دقایق حساس و اخبار اختصاصی این بازی در صفحه گزارش زنده این دیدار ما را همراهی کنید.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها