لاریجانی در حال ارزیابی و بررسی شرایط برای اعلام کاندیداتوری ریاست‌جمهوری

واعظی: شرایط مساعد باشد، لاریجانی کاندیدا خواهد شد.

لاریجانی در حال ارزیابی و بررسی شرایط برای اعلام کاندیداتوری ریاست‌جمهوری

محمود واعظی با اشاره به دیدار اخیرش با علی لاریجانی، گفت: آقای لاریجانی در حال ارزیابی و بررسی شرایط هستند؛ در صورتی که شرایط مساعد باشد کاندیدا خواهند شد.

محمود واعظی عضو حزب اعتدال و توسعه با اشاره به دیدار اخیر چند عضو تشکل متبوعش با علی لاریجانی، گفت: ارتباط بنده با آقای لاریجانی دوستانه و قدیمی است و بنده از زمانی که آقای لاریجانی وزیر ارشاد بودند یا رئیس سازمان صداوسیما با ایشان ارتباط داشتم و این ارتباط، ارتباط جدیدی نیست.

وی در پاسخ به این سؤال که برداشت شما از اظهارات آقای لاریجانی چه بود و آیا ایشان کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری خواهد شد، گفت: آقای لاریجانی در حال ارزیابی و بررسی شرایط هستند؛ در صورتی که شرایط مساعد باشد کاندیدا خواهند شد.

واعظی همچنین گفت: آقای لاریجانی از گذشته برای مدیریت کشور برنامه‌ داشتند و اخیراً هم که در سمت مشاور مقام معظم رهبری بودند، شرایط کشور را بررسی کرده‌اند و به نظرم برای مدیریت دولت برنامه دارند.

عضو حزب اعتدال و توسعه همچنین گفت: ما در شرایط کنونی نیازمند یک رئیس‌جمهوری هستیم که بتواند دولتی کارآمد و عقلایی تشکیل بدهند که بتوانند کشور در شرایط خاصی که در داخل و حوزه بین‌الملل وجود دارد، مدیریت کند.

منبع: تسنیم

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها