آقای رئیسی استعفا دهید و مجدد نامزد شوید بلکه تنور انتخابات گرم شود!

آقای رئیسی استعفا دهید تا انتخابات مجلس همزمان با ریاست‌جمهوری برگزار شود، شما هم مجدد نامزد شوید بلکه هم تنور انتخابات گرم شود!

آقای رئیسی استعفا دهید و مجدد نامزد شوید بلکه تنور انتخابات گرم شود!

محمد مهاجری:

فعال سیاسی اصولگرا در کانال تلگرامی خود نوشت: هرچه امسال هوای زمستان سرد و یخبندان نیست، هوای انتخابات به شدت سرد است، از فضای رسانه که فاصله می‌گیری و وارد متن زندگی مردم می‌شوی از همه چیز حرف می‌زنند جز انتخابات. تا دلت بخواهد درباره گرانی و اوضاع و احوال اقتصادی و اجتماعی حرف می‌زنند و به جان مسئولان دعای منشوری می‌کنند.

محمد مهاجری نوشت: اگر همین جوری پیش برود، همین درصد‌های نظرسنجی‌ها که می‌گوید در تهران و کلانشهر‌ها زیر ١۵ درصد و در کل کشور حدود ٣٠ درصد مشارکت خواهد بود، آب می‌رود و اوضاع بی‌ریخت‌تر می‌شود.

دولت و حامیانش هم هیچ انگیزه‌ای برای ایجاد یک مجلس قوی که هر روز مزاحم‌شان شود، ندارند و معتقدند سری را که درد نمی‌کند دستمال نمی‌بندند.

مجلسی‌های الآن هم تمام آرزویشان این است که ۴ سال دیگر روی صندلی‌های سبز بنشینند و کیف کنند. چه شغلی بهتر از این؟

پس چه باید کرد؟ چه هیزمی باید در تنور انتخابات ریخت تا گرم شود؟ فقط یک راه می‌ماند و آن حضور پرشور آقای رئیسی در انتخابات است. چگونه؟ به همین سادگی که ایشان از سمت خود استعفا دهد و انتخابات ریاست جمهوری هم‌زمان با انتخابات مجلس برگزار شود. شخص آقای رئیسی هم مجدداً نامزد شود و با چند نامزد دیگر رقابت کند.

اصلاً هم نگران برد خودش نباشد؛ چون پیوستن ایران به بریکس و شانگ‌های و رشد شدید اقتصادی و کاهش تورم و افتتاح هزاران پروژه عمرانی و غش و ریسه رفتن همسایگان برای برقراری رابطه با ما و بی‌اثر شدن تحریم‌ها و... همگی پیروزی درخشان ایشان را در انتخابات تضمین می‌کند به‌طوری‌که سید محرومان این بار مشت محکم‌تری بر دهان حریفان و رقیبان می‌کوبد و همه را ناک‌اوت می‌کند و با رأی بسیار بالاتری روانه پاستور می‌شود.

منبع: فرارو

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

  • صبا

    میشه خفه شی و به اسم مردم وایران ،به اینها خیانت نکنی،تو که طرف روحانی وامثالهم بودی،اونا چه گلی به سر مردم زدند،یک مشت متکبر ومتفرعن که به اسم مردم سنگ خودشون رو به سینه می زنند.

  • ناشناس

    ممد آق مگر آقای رئیسی مثل روانپریش است که اینکار را بکند

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها